حجت الاسلام و المسلمین معزی؛

جوانان را به سمت فعالیتهای اجتماعی هدایت کنید

به گزارش بلاگ سان، نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر بر هدایت جوانان به انجام فعالیتهای اجتماعی تاکید نمود.

جوانان را به سمت فعالیتهای اجتماعی هدایت کنید
به گزارش بلاگ سان به نقل از مهر، نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر ظهر در دیدار با مدیران و معاونین جمعیت هلال احمر استان مرکزی بر هدایت جوانان به انجام فعالیتهای اجتماعی تاکید نمود. در این دیدار که در ساختمان صلح برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین معزی به عرضه نکاتی در مورد برنامه ریزی های فرهنگی و بهره گیری هر چه بیشتر از ظرفیت های داوطلبی در پیشبرد اهداف جمعیت هلال احمر پرداخت و بر ضرورت افزایش مشارکت جوانان در این سازمان مردم نهاد تصریح کرد.
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر گزارش های عرضه شده از جانب مسؤلان این استان را مثبت ارزیابی کرد و بر لزوم اجرای برنامه های خلاقانه در این جمعیت تصریح کرد.

وی در اینباره اظهار داشت: طرح های پرارزش بسیاری در جمعیت هلال احمر دنبال شده است که در دنیا نمونه و کم نظیر است. به صورت مثال طرح نیابت که با اهداف کرامت سالمندان در جمعیت هلال احمر دنبال شده است، امروز از جانب صلیب سرخ فرانسه الگوبرداری می شود. این طرح نمونه ای از طرح های خلاقانه ای به شمار می آید که از جانب داوطلبان و جوانان جمعیت هلال احمر اجرایی شده است.
حجت الاسلام والمسلمین معزی در ادامه به تشریح فعالیتهای فعالیت های هلال احمر در ابعاد مختلف امدادی، سلامت، داوطلبی، جوانان و.. پرداخت و افزود: بزرگترین سرمایه هلال احمر، سرمایه اجتماعی آن است و باید در جهت رشد و نگهداشت آن کوشش کرد.

تقویت ارتباط با خیرین، بهره گیری از ظرفیت جوانان و توسعه مشارکت داوطلبان از دیگر نکاتی بود که نماینده رهبر معظم انقلاب در این دیدار بر آن تصریح کرد.

نماینده ولی فقیه در این دیدار همینطور بر ضرورت هدایت جوانان به سمت فعالیتهای اجتماعی هم تصریح کرد و اضافه کرد: توسعه کانون های دانشجویی، جوانان و طلاب موضوعی است که باید در دستور کار قرار گیرد، چون که این کانون ها دارای ظرفیت های بسزایی هستند که می توانند زمینه رشد و تعالی جمعیت هلال احمر را فراهم سازند. حجت الاسلام والمسلمین معزی در این دیدار اجرای طرح های همچون خانه های هلال، نذرآب و کاروان سلامت را هم مثبت ارزیابی کرد و از مسؤلان حاضر تقدیر نمود.
علیرضا شهرجردی، مدیرعامل و حجت الاسلام سید رضا میر هاشمی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه جمعیت هلال احمراستان مرکزی هم به عرضه گزارشاتی پرداختند. در این گزارشات به موضوع هایی همچون ارتباط با دستگاههای دیگر، ارتباط با خیران، ارتباط پزشکان سلامت، طرح های نذرآب، عمکلرد کانون های طلاب و دانشجویی هم اشاره شد.

1401/09/01
21:59:42
0.0 / 5
259
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
sunblog