ارزیابی عملکرد دانشجو در محیط مجازی آموزش داده می شود

به گزارش بلاگ سان، رئیس مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی از ثبت نام حدود ۱۲۳ نفر در سومین دوره آموزشی ویژه مدیران مراکز مطالعات دانشکده ها و دانشگاه های علوم پزشکی با مبحث یادگیری الکترونیک اطلاع داد.

ارزیابی عملکرد دانشجو در محیط مجازی آموزش داده می شود
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دکتر آیین محمدی ضمن اعلام این مطلب اظهار نمود: مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی به منظور ارتقای عملکرد و کیفیت خدمات آموزشی در سطح دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی، در کمیته رشد و بالندگی خود، مجموعه ای از دوره های آموزشی ویژه مدیران مراکز مطالعات کشور را طراحی نموده است.
وی افزود: با عنایت به برگزاری موفق نخستین و دومین این دوره با عناوین برنامه ریزی درسی و دانش پژوهی آموزش، دوره سوم با عنوان یادگیری الکترونیک در آموزش پزشکی از تاریخ ۴ دیماه سالجاری به مدت دو هفته برگزار می گردد.
رئیس مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی اظهار داشت: پخش همزمان دوره آموزشی یادگیری الکترونیک در فضای اسکای روم دانشگاه علوم پزشکی تهران و پخش غیرهمزمان آن در سامانه نوید دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وی با این که این دوره آموزشی با حضور ۷ استاد برجسته از دانشگاه های مختلف عرضه می شود، اضافه کرد: از مهم ترین مطالب موردبحث در این دوره آموزشی میتوان به طراحی آموزش و یادگیری ترکیبی، نکات کاربردی در تدریس مجازی، ارزیابی عملکرد دانشجو در محیط مجازی، اخلاق در آموزش مجازی، شبیه سازی در آموزش پزشکی، یادگیری موثر و انواع محتواهای الکترونیکی اشاره نمود.1401/10/07
09:17:42
0.0 / 5
417
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
sunblog