این خبر بروز رسانی شده است،

امتحانات یکشنبه اغلب دانشگاه ها

به گزارش بلاگ سان، با بیان معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران در خصوص «تعطیلی» دانشگاه ها در روز یکشنبه و این که تصمیم گیری برای برگزاری امتحانات پایان ترم دانشجویان و یا تعویق امتحانات در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی به عهده روسای دانشگاه ها خواهد بود، برخی دانشگاه های استان تهران وضعیت برگزاری امتحانات خویش را اعلام نمودند.

امتحانات یکشنبه اغلب دانشگاه ها
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، بر این اساس، اغلب مراکز آموزش عالی اعلام نموده اند که درنظر دارند که امتحانات پایان ترم خود در روز یکشنبه ۲۵ دیماه را بدون تعویق، مطابق تقویم آموزشی برگزار کنند.

دانشگاه تهران
بنابر اعلام معاونت آموزشی دانشگاه تهران، امتحانات پایان ترم نیم سال اول تحصیلی مطابق تقویم آموزشی برگزار می شود و دانشجویان تمام مقاطع تحصیلی این مرکز آموزشی موظف می باشند به صورت حضوری در امتحانات شرکت نمایند.
آموزشی دانشگاه تهران با صدور اطلاعیه ای اعلام نمود که امتحانات روز یکشنبه ۲۵ دیماه ۱۴۰۱ دانشجویان دانشگاه تهران مطابق برنامه از قبل اعلام شده برگزار می شود.
دکتر محمود کمره ای، معاون آموزشی دانشگاه تهران در همین راستا اعلام نموده است: به منظور مدیریت مصرف گاز، صرفا مکانهای محل برگزاری امتحانات تا حد نیاز گرم و سیستم های گرمایشی در سایر فضاهای دانشگاه غیرفعال خواهد بود.

دانشگاه صنعتی شریف
بنابر تصمیم مسؤلان دانشگاه صنعتی شریف، امتحانات پایان ترم دانشجویان در روز یکشنبه ۲۵ دیماه برپایه تقویم آموزشی این دانشگاه برگزار می گردد.
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی شریف با انتشار اطلاعیه ای اعلام نمود: با عنایت به برودت هوای تهران و به منظور کاهش مصرف انرژی، محل برگزاری بعضی از امتحانات پایانی در ایام آتی به ساختمان های آموزش منتقل خواهند شد. بنابراین لازم است دانشجویان گرامی محل برگزاری امتحانات خویش را بامداد روز برگزاری امتحان در سامانه آموزش بررسی نمایند تا از تغییرات احتمالی آگاه باشند.


دانشگاه شهیدبهشتی
معاونت آموزشی دانشگاه شهید بهشتی برخلاف روز شنبه ۲۴ دیماه که امتحانات خویش را به تعویق انداخت، تصمیم دارد که امتحانات پایان ترم در روز یکشنبه ۲۵ دیماه را برگزار کند. بنابر تصمیم اتخاذ شده، دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی باید به صورت حضوری در امتحانات این روز شرکت کنند.

دانشگاه علم و صنعت
معاونت آموزشی دانشگاه علم وصنعت هم اعلام نمود امتحانات پایان ترم نیم سال اول تحصیلی در روز یکشنبه ۲۵ دی را به صورت حضوری برگزار می کند.
این دانشگاه با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد، امتحانات هر دو نوبت بامداد و عصر، به صورت متمرکز در ساختمان علوم پایه، دانشکده فیزیک و گروه معارف برگزار می گردد.

دانشگاه علامه طباطبائی
مسئولان دانشگاه علامه طباطبائی هم اعلام نمودند که کلیه فعالیتهای این مرکز آموزشی در روز یکشنبه ۲۵ دیماه تعطیل می باشد و امتحانات این روز، سه شنبه ۴ بهمن ماه برگزار می گردد.

دانشگاه امیرکبیر
هیئت رئیسه دانشگاه امیرکبیر برای برگزاری امتحانات روز یکشنبه ۲۵ دیماه تصمیم گیری کرد و براین اساس، امتحانات پایان ترم دانشجویان این مرکز آموزشی به صورت حضوری برگزار می گردد.

دانشگاه آزاد اسلامی
روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی هم اعلام نمود که دلیل برودت هوا و به منظور مدیریت بهینه مصرف گاز دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و تمامی بخش های سازمان مرکزی و واحدهای استان تهران (به استثنای مرکز عمران، املاک و مستغلات، معاونت مالی - اداری و دبیرخانه) فردا یکشنبه ۲۵ دیماه تعطیل می باشد.
بر اساس اعلام این دانشگاه و از آنجائیکه برپایه تقویم آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی؛ پایان امتحانات ترم جاری هفتم بهمن ماه و انتخاب واحد ترم جدید هشتم بهمن ماه تعیین شده است و همینطور به علت این که امتحانات پایان ترم در بعضی از واحدها به صورت کشوری برگزار می شود، به منظور پیشگیری از ایجاد اختلال در تقویم آموزشی، تمام امتحانات در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور مطابق برنامه برگزار خواهد شد؛ ولذا کادر اجرایی و کارکنان بخش های در رابطه با برگزاری امتحانات در واحدهای دانشگاهی، حضور خواهند داشت.
همچنین ساختمان هایی که امتحانات در آنها برگزار نمی شود به جز حوزه های اداری – مالی، عمرانی و امتحانات، فردا (یکشنبه ۲۵ دی ماه) فعال نخواهند بود.

دانشگاه خوارزمی
مسئولان دانشگاه خوارزمی هم اعلام نموده اند که امتحانات پایان ترم دانشجویان این دانشگاه برمبنای تقویم آموزشی برگزار می گردد.
بر این اساس تمام دانشجویان دانشگاه خوارزمی که فردا یکشنبه ۲۵ دیماه امتحان دارند باید به صورت حضوری در این مرکز آموزشی حضور یابند.

دانشگاه علم و فرهنگ
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علم و فرهنگ در مورد تعطیلی این دانشگاه در روز یکشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۱ اطلاعیه ای صادر کرد.
در متن این اطلاعیه آمده است: پیرو اعلام استانداری تهران در خصوص تعطیلی دستگاههای اجرایی و اداری استان تهران به علت برودت هوا و مدیریت مصرف گاز، کلیه امتحانات دانشگاه علم و فرهنگ در روز یکشنبه ۲۵ دیماه ۱۴۰۱ لغو شده است و امتحانات لغو شده با رعایت ساعات مقرر امتحانی به دوشنبه ۱۰ دی ۱۴۰۱ منتقل شد.

دانشگاه علوم پزشکی تهران
دانشگاه علوم پزشکی تهران هم اعلام نمود با تصمیم واحد امتحانات دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران، تمام امتحانات دانجیان در روز یکشنبه 25 دیماه به صورت حضوری برگزار می گردد.
منبع:

1401/10/25
14:20:12
0.0 / 5
314
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog