این خبر بروز رسانی شد،

لغو امتحانات یک دانشگاه در روز دوشنبه

بلاگ سان: بلاگ سان: اغلب دانشگاه های تهران درنظر دارند که امتحانات پایان ترم خودرا طبق برنامه ریزی های از قبل انجام شده برگزار کنند.

لغو امتحانات یک دانشگاه در روز دوشنبه
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، اغلب دانشگاه های تهران تصمیم دارند امتحانات روز دوشنبه ۲۶ دی را برگزار کنند.

دانشگاه تهران
معاونت آموزشی دانشگاه تهران اعلان کرده، درنظر دارد که امتحانات پایان ترم را بر طبق برنامه ریزی انجام شده برگزار کند.
بنابر تصمیم مسئولان این مرکز آموزشی امتحانات روز دوشنبه ۲۶ دی ماه بر طبق تقویم آموزشی برگزار می گردد.
بنابر تصمیم مسئولان این دانشگاه، امتحانات دانشجویان این مرکز اموزشی تا انتهای هفته مطابق تقویم آموزشی برگزار می گردد.

دانشکاه علامه طباطبائی
امتحانات دانشگاه علامه طباطبائی در روز دوشنبه ۲۶ دی ماه همچون دو روز ابتدایی هفته برگزار نمی شود و امتحانات لغو شده این روز، بهمن ماه انجام می شود.
بنابر تصمیم مسئولان این دانشگاه، تمام کارهای اداری، آموزشی و پژوهشی در سازمان مرکزی، دانشکده ها و کلیهٔ ساختمان های تابعهٔ دانشگاه روز دوشنبه ۲۶ دی تعطیلست.
اصلاحیه: دانشگاه علامه طباطبایی ضمن اصلاح خبر تعطیلی کارهای آموزشی این دانشگاه، اعلام نمود:
پیرو اطلاعیه استانداری تهران در خصوص بازگشت فعالیت ادارات و دانشگاه ها به روال عادی، دانشگاه علامه طباطبائی فردا دوشنبه ۲۶ دی ماه تعطیل نیست و کلیه بخش های دانشگاه در پردیس مرکزی و دیگر واحدهای تابعه، طبق روال معمول، دایر هستند.
همچنین امتحانات لغو شده ی این روز، چهارشنبه ۵ بهمن و در همان ساعات تعیین شده، انجام خواهد شد.

دانشگاه صنعتی امیرکبیر
مسئولان این دانشگاه تصمیم به برگزاری "حضوری" برگزاری امتحانات پایان نیمسال تحصیلی جاری در روز دوشنبه ۲۶ دی ماه ۱۴۰۱ گرفتند.
بر این اساس، تمام امتحانات روز دوشنبه در ساختمان های ابوریحان، دانشکده مهندسی نفت، دانشکده مهندس نساجی، دانشکده ریاضی و علوم و کامپیوتر و ساختمان خیام برگزار خواهند شد.
در روز دوشنبه کلیه امتحانات تحصیلات تکمیلی در دانشکده مهندسی نساجی، دروس سرویس دوره کارشناسی و علوم پایه در ساختمان ابوریحان (طبقات همکف، ۴ و ۵) و سایر امتحانات دوره کارشناسی همه دانشکده ها در ساختمان خیام و دانشکده های ریاضی و نفت برگزار خواهند شد.
امتحانات دانشجویان دانشکده مهندسی برق، مکانیک، نساجی، نفت و ریاضی لزوما در دانشکده خود برگزار نخواهند شد. لذا، به تغییر محل برگزاری امتحانات توجه گردد.

دانشگاه علم وفرهنگ
مسئولان این مرکز آموزشی اعلام نمودند درنظر دارند که امتحانات پایان ترم را برطبق تقویم آموزشی و بصورت حضوری برگزار کنند. بر این اساس لازم است تمامی دانشجویانی که در این روز امتحان دارند تمهیدات لازم برای حضور بموقع در جلسه امتحان را فراهم آورند.

دانشگاه علم وصنعت
معاونت آموزشی دانشگاه علم وصنعت نیز اعلام نمود که درنظر دارد که امتحانات پایان ترم این مرکز آموزشی را بر طبق برنامه ریزی قبلی برگزار کند.
بنابراین، امتحانات روز دوشنبه ۲۶ دی در هر دو نوبت بامداد و عصر بصورت متمرکز و در ساختمان علوم پایه، دانشکده فیزیک (ساختمان شماره ۲) و گروه معارف برگزار می گردد.

دانشگاه خواجه نصیر
معاونت آموزشی دانشگاه خواجه نصیر، امتحانات پایان ترم نیم سال اول را در روز دوشنبه طبق تقویم آموزشی برگزار می نماید. این دانشگاه تصمیم دارد که امتحانات دوشنبه ۲۶ دی را یک ساعت با تاخیر برگزار کند.

دانشگاه شهیدبهشتی
با تصمیم معاونت آموزشی دانشگاه شهیدبهشتی، امتحانات پایان ترم نیمسال اول تحصیلی در روز دوشنبه ۲۶ دی ماه با یک ساعت تاخیر برگزار می گردد.
تا کنون سایر دانشگاه ها تصمیات خود درباره ی روند برگزاری امتحانات را اعلام نکرده اند.
منبع:

1401/10/27
10:36:29
0.0 / 5
300
تگهای خبر: آموزش , برنامه , دانشگاه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
sunblog