اعلام شرایط پذیرش بدون آزمون دانشجوی ارشد در دانشگاه شهید بهشتی

بلاگ سان: به گزارش بلاگ سان، دانشگاه شهید بهشتی اعلام نموده است که برای سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ از بین دانشجویان استعداد درخشان برای دوره کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشجو می پذیرد.

اعلام شرایط پذیرش بدون آزمون دانشجوی ارشد در دانشگاه شهید بهشتی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، این دانشگاه اعلام نموده که به استناد آئین نامه "پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد" وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دستورالعمل اجرایی مصوب شورای استعداد درخشان دانشگاه، از بین دانشجویان دوره کارشناسی پیوسته، برای نیم سال اول سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲در مقطع کارشناسی ارشد تعداد محدودی می پذیرد.
​​​​​متقاضیان می توانند بعد از مطالعه کامل فایل فراخوان، تا آخر وقت فردا جمعه ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ به سامانه جامع آموزشی دانشگاه شهید بهشتی به نشانی https: //golestan.sbu.ac.ir مراجعه نموده و نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک اقدام نمایند.
مبلغ ثبت نام در این فراخوان ۱/۹۵۰/۰۰۰ ریال بوده و این مبلغ تنها از راه سامانه گلستان قابل پرداخت می باشد.
دانشگاه شهید بهشتی اعلام نموده که شرکت در این آزمون هیچ حقی برای داوطلب ایجاد نمی کند و مدارک متقاضیانی که در مهلت مقرر اقدام نکرده باشند بررسی نمی شود.
جزئیات در ارتباط با ثبت نام و رشته/ گرایش های مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ دانشگاه شهید بهشتی در این لینک قابل مشاهده می باشد.
منبع:

1401/11/20
12:50:02
0.0 / 5
313
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog