آغاز نام نویسی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی از فردا

بلاگ سان: به گزارش بلاگ سان، پذیرفته شدگان نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور از فردا می توانند نسبت به ثبت نام در دستگاه پذیرش شده اقدام نمایند.

آغاز نام نویسی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی از فردا
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، اسامی پذیرفته شدگان نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور (به جز وزارت آموزش و پرورش) که درتاریخ ۳۱ تیر ماه ۱۴۰۱ برگزار شد، ۱۹ فروردین ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است.
پذیرفته شدگان نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور از فردا سه شنبه ۲۲ فروردین ماه می توانند نسبت به ثبت نام در دستگاه پذیرش شده اقدام نمایند.
داوطلبان فوق درصورتی که برپایه نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جزء پذیرفته شدگان در هر یک از دستگاههای اجرایی می باشند، مکلفند برای اقدامات بعدی به درگاه اطلاع رسانی دستگاه مورد نظر رجوع کنند.
سازمان سنجش آموزش کشور در این خصوص تاکید کرده است که عدم رجوع داوطلب در مهلت تعیین شده برپایه اطلاعیه اعلام شده توسط دستگاه اجرائی، به منزله انصراف داوطلب از سایر مراحل استخدام تلقی می شود.
همینطور نتایج نهایی آزمون سایر دستگاههای اجرایی کشور در آزمون مذکور متعاقباً اعلام خواهد شد.
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، نتایج نهایی داوطلبان آزمون استخدامی شامل دستگاههای اجرایی شامل وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت دادگستری، وزارت ورزش و جوانان، سازمان ثبت احوال کشور، بیمه مرکزی ایران، سازمان بهزیستی کشور، شرکت شهرک های کشاورزی، پژوهشگاه استاندارد، سازمان ملی بهره وری ایران، سازمان نقشه برداری کشور، سازمان هواشناسی کشور، شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سیستان و بلوچستان شامل: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، اداره کل انتقال خون استان سیستان و بلوچستان، اداره کل پزشکی قانونی استان سیستان و بلوچستان، اداره کل ثبت اسناد و املاک استان سیستان و بلوچستان، اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان، اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سیستان و بلوچستان، اداره کل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان و اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان می باشد.
منبع:

1402/01/22
12:00:36
0.0 / 5
426
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog