معاون آموزشی دانشگاه پیام نور خبر داد

پذیرش دانشجوی ارشد در ۱۲۳ رشته جدید

به گزارش بلاگ سان، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور از دریافت مجوز پذیرش دانشجو در ۲۳۰ رشته تحصیلی جدید در مقطع کارشناسی و ۱۲۳ رشته در مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه اطلاع داد.

پذیرش دانشجوی ارشد در ۱۲۳ رشته جدید
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دکتر علی شجاعی فرد ضمن بین این مطلب اضافه کرد: ساماندهی رشته های تحصیلی جدید بر مبنای نیاز جامعه و همینطور با عنایت به شرایط اقلیمی، جغرافیایی و صنعتی بودن استان ها در دانشگاه درحال پیگیری و اجراست.

وی افزود: با تاکید بر شعار تحقق عدالت آموزشی این دانشگاه، برای نخستین بار در ۱۶ مرکز دانشگاهی پیام نور رشته های مقطع کارشناسی ارشد دایر می شود.

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور اضافه کرد: با دستور، پیگیری و رایزنی های اثربخش مسؤلان دانشگاه همینطور طی مکاتبات مختلف با شورای گسترش وزارت علوم تحقیقات و فناوری برای کسب مجوز رشته های مورد نظر و با پیگیری های فراوان مجوز تمام رشته های مورد تقاضا کسب شد و در رشته های جدید از مهر سال جاری دانشجو پذیرش می شود.

شجاعی فرد اظهار داشت: مجوز پذیرش دانشجو در ۲۳۰ رشته تحصیلی جدید در مقطع کارشناسی و ۱۲۳ رشته در مقطع کارشناسی ارشد گرفته شده و این گام بلندی است، چونکه دانشجویانی که در دانشگاه پیام نور تحصیل می کنند، آینده شغلی آنها تضمین می شود و این رشته ها بازار کار دارند.1402/03/06
15:19:08
0.0 / 5
293
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog