اسامی پذیرفته شدگان ارشد بدون آزمون دانشگاه علامه طباطبائی

به گزارش بلاگ سان، اسامی پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون(سهمیه استعدادهای درخشان) دانشگاه علامه طباطبائی برای سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ اعلام گردید.

اسامی پذیرفته شدگان ارشد بدون آزمون دانشگاه علامه طباطبائی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، معاونت آموزشی دانشگاه علامه طباطبائی اسامی پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون(سهمیه استعدادهای درخشان) این دانشگاه را برای سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ اعلام نمود.
بر این اساس پذیرفته شدگانی که مایل به استفاده از سهمیه استعداد درخشان قبولی در دانشگاه علامه طباطبائی نیستند، باید فرم انصراف مندرج در سایت ثبت نامی به آدرس azmoon.atu.ac.ir را به دقت تکمیل کنند.
طبق اعلام دانشگاه علامه طباطبایی، حداکثر زمان برای اعلام انصراف از پذیرش انجام شده تا روز اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سالجاری است.
دانشگاه علامه طباطبایی تصریح کرد: همینطور اعلام پذیرش داوطلبان به هیچ وجه به منزله پذیرش قطعی نیست. طبق مقررات موجود، تبدیل وضعیت پذیرش اولیه به پذیرش نهایی دانشجویان صرفاً بعد از تایید سازمان سنجش آموزش کشور و هیات مرکزی گزینش دانشجو صورت خواهد گرفت.
همینطور پذیرفته شدگانی که مایل به استفاده از سهمیه(استعداد درخشان)قبولی در دانشگاه علامه طباطبائی نباشند، مکلف هستند فرم انصراف مندرج در سایت ثبت نامی (azmoon.atu.ac.ir) را به دقت تکمیل کنند
حداکثر زمان برای اعلام انصراف از پذیرش انجام شده داوطلبان تاروز اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سالجاری می باشد.
در ادامه تاکید شده است؛ با عنایت به اطلاع رسانی های قبلی و مطابق قوانین و مقررات، پذیرش دانشجویان با احتساب ۴۰ درصد نمره حاصل از ارزیابی گروه آموزشی و ۶۰ درصد معدل کل ۶ نیم سال یا همان رتبه دانشجو در ۲۰ درصد برتر و همینطور با درنظر گرفتن ظرفیت هریک از رشته ها انجام شده است.
دانشگاه علامه طباطبایی اعلام کرد؛ پذیرفته شدگان از رجوع حضوری به دانشگاه خوداری کنند و برای اطلاع از مراحل تحویل مدارک و ثبت نام فقط به اطلاعیه های بعدی این اداره در شهریور ماه سالجاری از راه سایت اصلی دانشگاه علامه طباطبائی توجه کنند.

منبع:

1402/03/17
09:42:40
0.0 / 5
313
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , سایت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
sunblog