جزییات برگزاری آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی

به گزارش بلاگ سان، جزئیات برگزاری آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع لیسانس توسط معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام گردید.

جزییات برگزاری آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، بنابر اعلام دانشگاه علوم پزشکی تهران، آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی در ایام پایانی تیرماه سال جاری یعنی پنج شنبه ۲۹ تیر ماه ۱۴۰۲ در دانشکده های پزشکی، داروسازی و ساختمان اداری دانشگاه علوم پزشکی تهران انجام می شود.
آزمون راس ساعت ۹: ۰۰ بامداد در سالن شهدا و کلاس ها و ساختمان اداری دانشکده پزشکی و سالن های دانشکده داروسازی انجام می شود. لازم است که داوطلبان حداکثر راس ساعت ۸: ۳۰ بامداد در محل دانشکده ها حضور داشته باشند.
بر طبق برنامه ریزی های انجام شده، مهلت اعتراض به سئوالات بعد از اتمام آزمون شروع می شود و داوطلبان حداکثر تا ساعت ۱۳روز یکشنبه یکم مرداد ماه فرصت دارند اعتراض خودرا در سامانه برگزاری آزمون دانشگاه علوم پزشکی تهران ثبت کنند.
بر طبق برنامه ریزی های انجام شده، نتایج این آزمون در روز شنبه ۲۱ مرداد ماه اعلام می شود.
فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی رشته های تجربی و ریاضی به شرط دارا بودن شرایط لازم می توانند در این آزمون شرکت نمایند. طی سالهای اخیر، دانشگاه علوم پزشکی تهران این آزمون را با هدف جذب دانشجویان پزشکی برگزار می نماید. این آزمون فرصت مجددی برای فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی در رشته های مختلف است که مشتاق تحصیل در رشته های پزشکی و پیراپزشکی هستند.
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی در سال قبل در روز پنجشنبه ۶ مرداد ماه بود اما معاونت پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران درنظر دارد که آزمون لیسانس به پزشکی ۱۴۰۲ را در تیر ماه برگزار کند. بر این اساس، زمان برگزاری آزمون، ۲۹ تیر ماه اعلام شده است.
منبع:

1402/04/06
11:33:21
0.0 / 5
299
تگهای خبر: آموزش , برنامه , دانشگاه , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog