امروز آخرین فرصت ثبت نام ترم تابستان واحدهای علوم پزشکی دانشگاه آزاد

به گزارش بلاگ سان، بر مبنای دستورالعمل برگزاری دوره تابستان ۱۴۰۱-۱۴۰۲ در واحدهای مجری گروه علوم پزشکی، دامپزشکی و روانشناسی بالینی و سلامت دانشگاه آزاد اسلامی، ثبت نام دوره تابستان رشته های علوم پزشکی این دانشگاه که از روز ۱۷ تیرماه شروع شده، امروز پنجشنبه ۲۲ تیر ماه پایان می یابد.

امروز آخرین فرصت ثبت نام ترم تابستان واحدهای علوم پزشکی دانشگاه آزاد
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، این دستورالعمل در جهت استفاده از توان و قابلیت های منابع انسانی، صرفه جویی در زمان و هم استفاده از تمام ظرفیت ها، پتانسیل های موجود دانشگاه آزاد اسلامی، درمورد برگزاری دوره آموزشی تابستان در مقاطع مختلف تحصیلی و در جهت اجرای بند ۲ راه کنش ها و اقدامات کلان کاری با مبحث ارتقاء کیفیت و کار آمدی دوره های تحصیلی سند تحول و تعالی دانشگاه، ابلاغ گردید.
بر مبنای دستورالعمل برگزاری دوره تابستان ۱۴۰۱-۱۴۰۲، ثبت نام دوره تابستان تا امروز پنجشنبه ۲۲ تیر ماه ادامه دارد و شروع کلاس های درسی دوره هم از تاریخ ۲۴ تیر لغایت ۲۶ مرداد ماه (پنج هفته آموزشی) بدون احتساب زمان ثبت نام و امتحانات است. زمان برگزاری امتحانات هم از تاریخ ۲۸ مرداد لغایت ۲ شهریور خواهد بود.
تعداد کل ساعتهای تدریس دروس نظری در دوره تابستان مشابه نیمسال های اول و دوم بوده و طی پنج هفته آموزشی اجرا می شود.
حداکثر تعداد واحدهای درسی قابل دریافت در دوره تابستان برای مقاطع مختلف تحصیلی گروه علوم پزشکی به شرح ذیل است:


دریافت دروس وصیت نامه امام (ره)، روخوانی قرآن کریم و هم درس آشنایی با مبانی طب ایرانی و مکمل علاوه بر حداکثر تعداد واحدهای انتخابی ذکر شده بلامانع است.
با عنایت به مشترک بودن عرضه دروس عمومی جهت دانشجویان گروه علوم پزشکی و غیر پزشکی در اغلب واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی مقتضی است برپایه مفاد ماده ۴ و تبصره ۱ «دستورالعمل دوره تابستان سال تحصیلی ۱۴۰۲ـ ۱۴۰۱ برای رشته های غیر پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی»، معاونین گروههای غیر پزشکی دانشگاه اقدام مقتضی صورت پذیرد.
دانشجویانی که در نیمسال دوم ۱۴۰۲-۱۴۰۱ دروس کارآموزی درعرصه، کارآموزی، کارورزی و واحد رساله را دریافت و یا تمدید کرده اند و ناتمام باقیمانده، تداوم آن در دوره تابستان ۱۴۰۲-۱۴۰۱ بلامانع است. ولی دریافت و یا تمدید رساله مقطع کارشناسی ارشد و رساله در دوره دکتری تخصصی در دوره تابستان امکان پذیر نبوده و تخلف آموزشی به حساب می آید.
با عنایت به این که دانشجویان رشته های گروه دامپزشکی در کلیه مقاطع و روانشناسی بالینی و سلامت در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی تابع ضوابط و مقررات وزارت علوم تحقیقات و فناوری هستند و امور مربوطه توسط حوزه علوم پزشکی انجام می گیرد، بنابراین برپایه مفاد آئین نامه ها و بخشنامه های مربوطه اقدام گردد.
منبع:

1402/04/23
17:00:59
0.0 / 5
312
تگهای خبر: آموزش , تدریس , دانشگاه , كیفیت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
sunblog