جزئیات انتخاب رشته متقاضیان سهمیه استعداد درخشان آزمون ارشد علوم پزشکی

به گزارش بلاگ سان، مرکز سنجش آموزش پزشکی با انتشار اطلاعیه ای در رابطه با کارنامه علمی و انتخاب رشته محل استعداد درخشان توضیحاتی عرضه داد.

جزئیات انتخاب رشته متقاضیان سهمیه استعداد درخشان آزمون ارشد علوم پزشکی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، کارنامه علمی و فرم انتخاب رشته متقاضیان استفاده از سهمیه استعداد درخشان (بدون آزمون و با آزمون) با عنایت به اعمال معرفی دانشگاه محل تحصیل استعداد درخشان به منظور استفاده از سهمیه استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون در روز یکشنبه ۲۵ تیر ماه بروزرسانی شده است.
فرم انتخاب رشته محل مخصوص استعداد درخشان بدون آزمون متقاضیان بدون آزمون که غیرمجاز (عدم مجاز شدن در آزمون کارشناسی ارشد) بوده و آنرا طی مدت ۲ روز تکمیل کرده اند، معتبر نیست و حذف می شود. متقاضیان با آزمون غیرمجاز، به علت این که فرم عادی و استعداد درخشان با آزمون مشترک است، فرم تکمیل شده معتبر بوده، ولی سهمیه با آزمون برای آنها اعمال نمی شود.
نتایج اولیه آزمون ارشد علوم پزشکی ظهر شنبه، ۲۴ تیر ماه در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر گردید. فرآیند انتخاب رشته همزمان با انتشار دفترچه راهنما از بامداد یکشنبه، ۲۵ تیر ماه شروع شده و تا ساعت ۲۴ سه شنبه، ۲۷ تیر ماه ادامه دارد.
آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی طی روزهای ۴ و ۵ خرداد ۱۴۰۲ در دو نوبت بامداد و عصر برگزار گردید. حدود ۷۰ هزار نفر متقاضی شرکت در آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی بودند که از این تعداد ۴۸ هزار و ۴۶۶ نفر از متقاضیان، در جلسه آزمون حضور داشتند.
منبع:

1402/04/26
14:29:50
0.0 / 5
429
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , سایت , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog