دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی:

اختلاف برخی نمایندگان در مورد مصوبه کنکور حل خواهد شد

به گزارش بلاگ سان، دبیر شورایعالی انقلاب فرهنگی در واکنش به اختلاف برخی نمایندگان مجلس در مورد مصوبه کنکور این شورا اظهار داشت: مصوبات شورایعالی انقلاب فرهنگی با هماهنگی مجلس شورای اسلامی اجرایی می شود.

اختلاف برخی نمایندگان در مورد مصوبه کنکور حل خواهد شد
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه در حاشیه جلسه شورایعالی انقلاب فرهنگی، اظهار نمود: در این نشست مباحث مختلفی نظیر هماهنگی شورایعالی انقلاب فرهنگی و مجلس در زمینه کنکور عنوان شد، به خانواده ها این اطمینان را می دهم که مصوبات شورا با هماهنگی مجلس شورای اسلامی اجرایی می شود. با رئیس مجلس گفتگوهایی صورت گرفته و در جلسات مشترک به جمع بندی نهایی خواهیم رسید تا این اختلافاتی که در فضای مجازی مطرح است، کاملا برطرف شود.
وی ادامه داد: سال جاری مصوبه کنکور شورایعالی انقلاب فرهنگی اجرا شد و برخی نمایندگان نظراتی داشتند که در شورای مشترک شورا و نمایندگان مجلس این اختلافات حل می شود و نتیجه نهایی به مردم اعلام خواهد شد.
دبیر شورایعالی انقلاب فرهنگی اظهار داشت: در این نشست اساسنامه جایزه زنده یاد مرحوم کاظمی آشتیانی هم به تصویب رسید و همینطور ۱۶ ربیع الاول بعنوان روز وقف در نظر گرفته شد.
حجت الاسلام خسروپناه با اشاره به اینکه آموزش زبان فارسی به دانشجویان بین المللی مبحث دیگری بود که در جلسه شورایعالی انقلاب فرهنگی مورد بحث قرار گرفت، افزود: شورای معین قبلا در این حوزه مصوبه ای داشت که بعضی از اعضا ایراداتی داشتند، این ایرادات در جلسه شورا مورد بحث قرار گرفت.

وی ضمن اشاره به تبدیل وضعیت و ارتقای رتبه اعضای هیئت علمی دو تابعیتی که در جلسه شورایعالی انقلاب فرهنگی مورد بحث قرار گرفته است، افزود: در این حوزه به نتیجه نرسیدیم، مقرر شد در جلسه دیگر با حضور وزاری دیگر که عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی نیستند، بررسی شود.

منبع:

1402/05/27
00:16:21
0.0 / 5
274
تگهای خبر: آموزش , جایزه , فرهنگی
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
sunblog