رئیس مركز مشاوره جوانان فراجا اعلام كرد

کلاس های آموزشی و مشاوره با همکاری مدیران مدارس برای کاهش لطمه های اجتماعی

بلاگ سان: به گزارش بلاگ سان، رییس مرکز مشاوره جوانان فرماندهی نیروی انتظامی کشور با اعلان اینکه هم اکنون بیشترین درصد پرونده هایی که در مرکز مشاوره نیروی انتظامی وجود دارد در مورد بحث لطمه های اجتماعی است، می گوید: ریشه خیلی از جرائم به محیط خانه و خانواده بر می گردد که اصلاح محیط خانواده می تواند اصلاح جامعه را به همراه داشته باشد.

کلاس های آموزشی و مشاوره با همکاری مدیران مدارس برای کاهش لطمه های اجتماعی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، سروان فاطمه بیرانوند در مورد بایسته های فضای فرهنگی و عاطفی و محیط مدرسه بمنظور ارتقای تحصیلی دانش آموزان اظهار داشت: بمنظور رشد و ارتقای تحصیلی دانش آموزان کاهش لطمه های ناشی از استفاده از فضای مجازی ضروریست پس والدین بایستی نظم و نظارت بیشتری در استفاده دانش آموزان از فضای مجازی داشته باشند.
وی ادامه داد: نیروی انتظامی در نظر دارد با همکاری مدیران مدارس برای پیشگیری و کاهش لطمه های اجتماعی کلاس های آموزشی و مشاوره برگزار کند.
بیرانوند اشاره کرد: هم اکنون بیشترین درصد پرونده هایی که در مرکز مشاوره نیروی انتظامی وجود دارد در مورد بحث لطمه های اجتماعی است. اگر علم و سواد رسانه ای و نظارت والدین کافی نباشد فرزندان در استفاده از فضای مجازی گرفتار لطمه خواهند شد.
رییس مرکز مشاوره جوانان فرماندهی نیروی انتظامی کشور در ادامه با تأکید بر این که خانواده نقش مهمی در جامعه دارد و جامعه را تشکیل می دهد، اضافه کرد: ریشه خیلی از جرائم به محیط خانه و خانواده بر می گردد که اصلاح محیط خانواده می تواند اصلاح جامعه را به همراه داشته باشد.
وی که در برنامه ای رادیویی صحبت می کرد، با تأکید بر این که بایستی برای اصلاح جامعه از نهاد خانواده شروع کرد، اظهار داشت: تمام تلاش مشاوران و مدیران مدارس و معلمان بایستی در سال تحصیلی و خارج از سال تحصیلی بر امر آموزش باشد و در این جهت بر آموزش دانش آموزان و والدین اهتمام داشته باشند.
منبع:

1402/07/02
12:21:50
0.0 / 5
270
تگهای خبر: آموزش , برنامه , جوانان , رسانه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
sunblog