قائم مقام كمیته امداد:

۷۵ هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد کشور خودکفا شدند

به گزارش بلاگ سان، قائم مقام کمیته امداد امام بابیان این که از شروع سال جاری 75 هزار خانوار تحت پوشش خودکفا شدند، اظهار داشت: حرکت به سمت توانمند سازی و خوداتکایی مددجویان در دستور کار است.

۷۵ هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد کشور خودکفا شدند

به گزارش بلاگ سان به نقل از مهر، جعفر صباغیان بامداد چهارشنبه در جشن خودکفایی مددجویان کمیته امداد استان سمنان به میزبانی سالن همایش های دانشگاه سمنان ضمن بیان این که بیش از پنج میلیون نفر در کل کشور تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند، اظهار داشت: بطور قطع رویکرد کمیته امداد کوشش برای خودکفایی و رسیدن به استقلال مالی و ایجاد درآمد پایدار مددجویان تحت پوشش خود است.
وی ضمن بیان این که از شروع سال جاری افزون بر ۷۵ هزار خانوار تحت پوشش توانمند شدند، اضافه کرد: خود اتکایی مددجویان و کمک به ایجاد اشتغال در سرفصل های سیاست های این نهاد است.
قائم مقام کمیته امداد استان سمنان بابیان این که راه تحقق این سرفصل ها مؤلفه های اشتغالزایی است، اظهار داشت: بطور قطع باید به این سو گام برداشت که مددجویان خودکفا شده و از چرخه حمایتی بیرون بروند.
صباغیان بابیان این که نخستین نهاد پس از انقلاب به دستور امام تشکیل شد اما این بیشینه بیشتری دارد، اشاره کرد: هم اکنون رهبر معظم انقلاب عنایت ویژه ای نسبت به رفع فقر دارند.
وی ضمن بیان این که برنامه های کمیته امداد برمبنای رفع فقر تدوین و در حال اجرا می باشد، اضافه کرد: در کمیته امداد ۱۷ برنامه ۱۲۰ نوع خدمت به مددجویان ارائه می شود.
قائم مقام کمیته امداد کشور بابیان این که اشتغال سر لوحه کمیته امداد قرار گرفته است، اشاره کرد: همه افراد مسئول در کشور باید نسبت به فراهم کردن تسهیلات اشتغال کمک و موانع را برطرف کنند.
صباغیان ضمن بیان این که در عرصه اشتغال و تسهیلات در سال آتی امیدواریم بتوانیم خدمات بیشتری را ارائه دهیم، اضافه کرد: بحث خودکفایی یکی از مؤلفه های امنیت ساز کشور محسوب می شود.

1402/11/10
14:00:13
0.0 / 5
227
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
sunblog