تصادف مرگبار دنا با گاردریل در بزرگراه آزادگان

به گزارش بلاگ سان، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از تصادف مرگبار سواری دنا با گاردریل در بزرگراه آزادگان اطلاع داد.

تصادف مرگبار دنا با گاردریل در بزرگراه آزادگان

سید جلال ملکی در گفتگو با ایسنا، در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: وقوع یک مورد حادثه رانندگی در ساعت ۲۳: ۳۲ جمعه شب به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان دو ایستگاه را به همراه تجهیزات رهاسازی، به محل حادثه واقع در راه غرب به شرق بزرگراه آزادگان، نرسیده به اتوبان ساوه اعزام کرد.

وی با اشاره به اینکه آتش نشانان ظرف مدت زمان سه دقیقه در محل حاضر شدند، اظهار داشت: با حضور عوامل آتش نشانی در محل مشاهده شد که یک دستگاه سواری دنا که راننده آن مردی حدودا ۴۰ ساله بود، درحال حرکت در بزرگراه بوده که ناگهان از مسیر خود منحرف شده و با گاردریل های میانه بزرگراه برخورد کرده است. شدت این برخورد هم به حدی بود که گاردریل وارد کابین خودرو شده و اتاقک آنرا تخریب کرده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با اشاره به اینکه راننده خودرو درون کابین گرفتار شده بود، اظهار داشت: عوامل آتش نشانی با استفاده از تجهیزات مخصوص مبادرت به برش قطعات خودرو کرده و راننده را از درون کابین خارج و به عوامل اورژانس مستقر در محل تحویل دادند. متاسفانه با تحویل این فرد به اورژانس و بررسی علایم حیاتی مشخص شد که این فرد جان خویش را از دست داده است.

ملکی افزود: آتش نشانان بعد از ایمن سازی محل و انتقال خودرو به حاشیه امن مسیر در دقایق اولیه صبح امروز به مأموریت خود خاتمه داده و به ایستگاه بازگشتند.

وی در مورد علت وقوع این حادثه هم اظهار نمود: کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی، علت این حادثه را بررسی و اعلام خواهند کرد.
تصادف دنا با گاردریل در بزرگراه آزادگان


منبع:

1402/11/28
08:57:02
0.0 / 5
304
تگهای خبر: خدمات , دستگاه , رمان
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
sunblog