پرداخت حقوق اسفند کارکنان شهرداری تهران تا ۲۲ این ماه

به گزارش بلاگ سان، معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران اظهار داشت: حقوق اسفند ماه کارکنان شهرداری تهران تا 22 اسفندماه پرداخت خواهد شد.

پرداخت حقوق اسفند کارکنان شهرداری تهران تا ۲۲ این ماه
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، لطف الله فروزنده در این زمینه اظهار داشت: خوشبختانه توانستیم عیدی و پاداش کارکنان را پرداخت نماییم. حقوق اسفندماه کارمندان با هر عضویتی نیز حداکثر تا ۲۲ این ماه پرداخت خواهد شد.
وی ادامه داد: انشالله یک واریزی در ماه رمضان و یک واریزی به مناسبت عید نوروز هم برای کارکنان شهرداری تهران خواهیم داشت.
معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با اشاره به اینکه انشالله همه با هم سال خوبی را به انتها برسانیم و سال جدیدی را شروع نماییم، اظهار داشت: مجموعا شهرداری تهران اقدامات خوبی امسال در عرصه حمل و نقل، پسماند، خدماتی( شرکت شهروند، سازمان میادین و میوه و تره بار شهرداری تهران) همین طور در عرصه عمرانی و فرهنگی انجام داد که اینها به برکت تلاش و همکاران عزیزمان بود.
بر طبق گزارش شهر، وی با اشاره به این که کوشیدیم ماهیانه حداکثر تا بیست و ششم هر ماه حقوق و مزایا را پرداخت نماییم تا کارکنان دغدغه ای از نظر حقوق و دستمزد نداشته باشند، افزود: امیدوار هستم سال آینده کارهای خوبی در عرصه بهبود حقوق و دستمزد و مزایای رفاهی کارکنان دنبال نماییم، بطور جد دنبال مسئله مسکن کارکنان شهرداری تهران هستیم و امیدوار هستم سال آینده خبرهای خوشی دراین زمینه به کارکنان بدهیم.1402/12/18
14:08:35
0.0 / 5
174
تگهای خبر: خدمات , شركت , فرهنگی
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
sunblog