برگزاری دوره های آموزشی بالندگی حرفه ای در دانشگاه فرهنگیان

به گزارش بلاگ سان سرپرست معاونت نظارت و ارزیابی و تضمین كیفیت دانشگاه فرهنگیان، از ابلاغ تقویم دوره های آموزشی بالندگی حرفه ای این دانشگاه در بهار و تابستان سالجاری به استان ها اطلاع داد.

برگزاری دوره های آموزشی بالندگی حرفه ای در دانشگاه فرهنگیان
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، رضا کچوئیان، سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت، نیرو و منابع انسانی دانشگاه فرهنگیان، دوره های بالندگی حرفه ای را اصلی ترین عامل کارآمدی و موفقیت سازمان معرفی نمود و اظهار داشت: منابع انسانی در نظام آموزش عالی کشور، از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. چون که ماهیت کار در این سیستم متفاوت با سایر سازمان ها است.
وی پیشتاز بودن سازمان در امور کاری خویش را نتیجه برخورداری از نیروی انسانی متخصص، خلاق و دارای انگیزه دانست و اظهار داشت: بهره مندی کارکنان از آموزش های تخصصی روز، توسعه و شکوفایی سازمان را به همراه دارد.
کچوئیان با اشاره به انفجار اطلاعات در عصر حاضر، مدیریت بر فرآیند افزایش ظرفیت و توان علمی کارکنان، پشتیبانی از برنامه های بهبود آموزش و یادگیری کارکنان، ارتقاء و توسعه نظام پیشنهادها و استفاده از آنها در جهت بهبود عملکرد سازمان و تلاش مستمر برای افزایش مهارت های حرفه ای و شغلی خویش را از اولویت های مهم برنامه عملیاتی دانشگاه برشمرد.
سرپرست ارزیابی، نظارت و تضمین کیفیت منابع انسانی دانشگاه فرهنگیان، یکی از خصوصیت های بارز سازمان های یادگیرنده و دانش محور را استقرار نظام پویا و مستمر یادگیری و به روزرسانی علوم آموزشی مبتنی بر مبانی توسعه برای اساتید و کارکنان دانشگاه فرهنگیان عنوان نمود و اظهار داشت: هر فرد در سازمان برای رویارویی با تغییرات دنیای مدرن باید به صورت مداوم در حال یادگیری و بازآموزی باشد. چون که میزان موفقیت سازمان منوط به توان دانش پژوهانی است که درگیر فرآیند یادگیری همیشگی هستند.
کچوئیان، در ادامه از برگزاری کلاس های برخط و خودخوان برای استادان و کارکنان دانشگاه فرهنگیان در طول بهار و تابستان سالجاری اطلاع داد و اضافه کرد: با عنایت به شرایط حاکم بر کشور و به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی، فرصت های بالندگی حرفه ای در بهار و تابستان سال جاری به صورت برخط و محتوا محور برگزار می شود.
عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان، با اشاره به ابلاغ جدول زمانبندی شده به مدیریت امور استان ها و معاونت های سازمان مرکزی خاطرنشان کرد: فرصت های بالندگی اعلام شده در جهت سرفصل های بیانیه گام دوم انقلاب، سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، جهش تولید و بهداشت و سلامت محیط کار برنامه ریزی و به مدیریت امور استان ها و معاونت های سازمان مرکزی ابلاغ گردیده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، وی در تشریح عنوان، زمان و مدت ساعات دوره های بالندگی در نظر گرفته شده اظهار نمود: دوره های صعود چهل ساله به مدت 12 ساعت، 20 خرداد، مدیریت اقتصاد مقاومتی به مدت 6 ساعت، 7 مرداد و سرمایه اجتماعی و نظارت همگانی به مدت 6 ساعت، 4 شهریور ماه برگزار می شود.
سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت، 24 مرداد ماه را زمان برگزاری دوره مهارت های زندگی به مدت 4 ساعت و حقوق شهروندی به مدت 8 ساعت را 18 شهریور ماه اعلام نمود.
کچوئیان، زمان و ساعت برگزاری دوره های خلاقیت و نوآوری در سازمان، هوش سازمانی و مدیریت زمان را به ترتیب 21 مرداد به مدت 4 ساعت، 24 تیر ماه به مدت 6 ساعت و 10 تیر به مدت 4 ساعت ذکر کرد.
این مقام مسئول، همینطور دوره هایی با عنوان دورکاری به مدت 4 ساعت را 27 خرداد و فاصله گذاری اجتماعی و الزامات محیط کار در دانشگاه ها و مراکز آموزشی را به مدت 4 ساعت، 3 تیر ماه دانست.
عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان، در انتها با تاکید بر اجرای روش برگزاری آزمون ها به صورت خودخوان اظهار داشت: زمان ثبت نام هر دوره یک هفته پیش از برگزاری آزمون است.1399/03/17
23:05:32
5.0 / 5
1925
تگهای خبر: اساتید , برنامه , فرهنگی
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog