فرمانده فراجا:

انتخابات در امنیت کامل درحال برگزاری است

به گزارش بلاگ سان، فرمانده فراجا با تکیه بر این که تا به این لحظه هیچگونه حادثه امنیتی در هیچ نقطه ای از کشور گزارش نشده است، اظهار داشت: امنیت انتخابات کاملا برقرار و با نظم کامل در حال انجام است.

انتخابات در امنیت کامل درحال برگزاری است
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، سردار احمدرضا رادان بعد از حضور در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری کشورمان در محل مسجد مالک اشتر ستاد فراجا اظهار داشت: روند انتخابات به خوبی و در امنیت کامل درحال برگزاری است و خوشبختانه تا این لحظه هیچگونه حادثه امنیتی در هیچ نقطه ای از کشور گزارش نشده و انتخابات در امنیت کامل در حال برگزاری است.
وی ضمن اشاره به آماده باش ماموران پلیس در روز رای گیری اظهار داشت: البته پلیس از همان روزهای نخست شروع فرایند انتخابات در آماده باش بوده و به وظایف قانونی خود عمل کرد. امروز هم همکاران من در شعب دریافت رای سراسر کشور حضور دارند و همانطور که گفتم انتخابات در نظم کامل در حال انجام می باشد و همکاران ما تا آخرین لحظه رای گیری و شمارش آراء و اعلام نتایج در کنار مردم خواهند بود.
رادان در ادامه با اشاره به اینکه دنیا امروز هم شاهد شگفتانه ای دیگری از حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود، اظهار داشت: برابر گزارش های دریافتی حضور مردم در پای صندوق های رای عدد قابل توجهی است. در این شرایط میتوان اظهار داشت که امروز رای ندادن، نوعی خودتحریمی برای مردم به حساب می آید.
وی ادامه داد: امروز اگر کسانی مدعی اظهارنظر در صحنه سیاسی کشور هستند باید با حضور در پای صندوق های رای نظر خویش را اعلام کنند.
منبع:

1403/04/08
15:00:21
0.0 / 5
166
تگهای خبر: رمان
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog