خزعلی مطرح كرد؛

تاکید رییس جمهور شهید بر نقش پررنگ زنان در تصمیم گیری دستگاه ها

به گزارش بلاگ سان، معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در حاشیه جلسه چهارشنبه دولت اظهار داشت: تاکید رییس جمهور شهید بر نقش پررنگ زنان در تصمیم گیری دستگاهها بود.

تاکید رییس جمهور شهید بر نقش پررنگ زنان در تصمیم گیری دستگاه ها

به گزارش بلاگ سان به نقل از مهر، انسیه خزعلی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در حاشیه جلسه امروز چهارشنبه هیأت دولت با حضور خبرنگاران در گزارشی از عملکرد این معاونت، ضمن تشکر از خبرنگاران و روایتگران رسانه ها از خدمات دولت سیزدهم اظهار داشت: دو سال و ۱۰ ماه پیش توفیق این را داشتم که مسئولیت معاونت زنان و امور خانواده رئیس جمهور را بر عهده بگیرم و در صدمه شناسی این معاونت مبحث تشریفاتی و سیاسی بودن این معاونت مطرح بود که به بسیار به چشم می خورد و سعی کردیم در این زمان این مورد را کاهش دهیم.
وی اضافه کرد: با همه گروههای سیاسی مرتبط بوده و همکاری داشتیم و مبحث تشریفاتی بودن این معاونت را به حداقل رساندیم بگونه ای که خانم ها شاهد ارتقا پست های خود در دستگاههای اجرایی بودند و بر مبنای تاکید رئیس جمهور شهید زنان باید در تصمیمگیری های دستگاه ها نقش و مداخله داشته باشند.
خزعلی تصریح کرد: خود رئیس جمهور در شوراهای عالی تصمیم گیری برخی از خانم های متخصص را منصوب کردند و همچنین با ارتقای پست مشاوران که هم تراز معاونت وزیر و مدیر کل است، در جهت اجبار برای مشارکت زنان در تصمیم سازی ها، اقدام شد.


منبع:

1403/04/14
20:05:25
0.0 / 5
237
تگهای خبر: خدمات , دستگاه , رسانه , متخصص
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog