مهلت معافیت تحصیلی دانش آموزان دیپلم تمدید گردید

بلاگ سان: سازمان سنجش آموزش كشور امروز در اطلاعیه ای اعلام نمود معاونت نیروی انسانی ستادكل نیروهای مسلح مهلت معافیت تحصیلی دانش آموزان دیپلم در سال 1399 جهت شركت در كنكور 99 را تمدید كرده است.

مهلت معافیت تحصیلی دانش آموزان دیپلم تمدید گردید
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، سازمان سنجش آموزش کشور در این اطلاعیه آورده است: باتوجه به اعلام معاونت نیروی انسانی ستادکل نیروهای مسلح، کلیه مشمولین وظیفه که درسال ۱۳۹۸ موفق به ستاندن دیپلم شده اند و مهلت یکساله معرفی آنان برای خدمت وظیفه عمومی به پایان رسیده است، می توانند در کنکور سراسری شرکت و مهلت اعزام به خدمت آنان تا یک هفته پس از انجام آزمون تمدید می شود.
بر این اساس این مشمولین حداکثر یک هفته پس از شرکت در آزمون سراسری، باید خودرا برای اعزام به خدمت به پلیس ۱۰+ معرفی و نسبت به تشکیل پرونده اعزام اقدام نمایند که این افراد در صورت قبولی در کنکور سراسری و اعلام نتایج نهایی توسط سازمان سنجش آموزش کشور، مطابق قانون خدمت وظیفه عمومی، پیش از شروع ترم تحصیلی، از خدمت سربازی ترخیص خواهند شد.
همین طور چنانچه مشمولین مذکور حداکثر یک هفته بعد از آزمون مربوطه خودرا به پلیس ۱۰+ معرفی نکنند بعنوان مشمول غایب شناخته شده و در صورت پذیرفته شدن در آزمون هم، مجاز به ادامه تحصیل نخواهند بود.
منبع:

1399/04/02
14:04:26
5.0 / 5
1796
تگهای خبر: شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
sunblog