دانشگاه علم و فرهنگ اعلام كرد

برگزاری تمامی امتحانات به صورت مجازی

بلاگ سان: معاونت آموزشی دانشگاه علم و فرهنگ در اطلاعیه ای اعلام نمود: امتحانات پایانی در تمام مقاطع تحصیلی، طبق تقویم آموزشی و برنامه زمان بندی برای هر درس به شیوه غیرحضوری بوسیله سامانه ‏های آموزش مجازی دانشگاه در بازه زمانی 16 لغایت 31 تیرماه برگزار می‏ شود.

برگزاری تمامی امتحانات به صورت مجازی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علم و فرهنگ درباب برگزاری امتحانات اطلاعیه شماره ۲ را به شرح زیر صادر کرد:

با آرزوی سلامتی و موفقیت برای دانشجویان عزیز و اساتید و همکاران گرامی و تشکر از همراهی شما در برگزاری آموزش مجازی در شرایط ویژه نیمسال جاری، پیرو اطلاعیه مورخ ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ و بخشنامه مورخ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ در رابطه با امتحانات اختتام نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸، در امتداد مسئولیت این معاونت در حفظ سلامت دانشجویان و همکاران گرامی در کنار حفظ کیفیت آموزش و باتوجه به افزایش آمار تعداد مبتلایان به بیماری کوید - ۱۹ در ضمن روزهای اخیر و نگرانی بعضی از خانواده ‏ها و عدم صدور مجوز برگزاری امتحان حضوری از طرف ستاد ملی مبارزه با کرونا، موارد زیر به اطلاع می ‏رسد:
امتحانات پایانی در تمام مقاطع تحصیلی، طبق تقویم آموزشی و برنامه زمان بندی برای هر درس به شیوه غیرحضوری بوسیله سامانه‏ های آموزش مجازی دانشگاه در بازه زمانی ۱۶ لغایت ۳۱ تیرماه برگزار می‏ شود.
الف) برنامه زمان ‏بندی امتحانات، برای اساتید محترم از گزارش ۴۶۴ سامانه جامع آموزشی دانشگاه (سیستم گلستان) قابل استخراج است.
برنامه زمان‏ بندی امتحانات، برای دانشجویان گرامی از گزارش ۴۲۸ سامانه جامع آموزشی دانشگاه قابل استخراج است.
چنانچه بهر دلیلی آزمون غیرحضوری در تاریخ مقرر برگزار نشود، لازم است استاد درس بعد از هماهنگی با اداره برنامه‏ ریزی، نظارت و سنجش بوسیله مدیر گروه مربوط، حداکثر تا پنجشنبه ۲ مردادماه نسبت به برگزاری آزمون اقدام لازم را به عمل آورد.
مشاهده روز و ساعت امتحانات اختتام ترم دانشجو (گزارش ۴۲۸)، صدور مجوز شرکت در آزمون پایانی و نیز ثبت نمره نهایی، منوط به انجام اقدامات زیر است:
الف) تسویه حساب مالی دانشجو در نیمسال جاری، حداکثر تا تاریخ ۵ تیرماه، با توجه به اطلاعیه معاونت محترم پشتیبانی مندرج در سایت دانشگاه درباب شهریه نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸
ب) تکمیل یا اصلاح پروفایل (بارگذاری عکس پرسنلی جدید، درج ایمیل و شماره موبایل دانشجو) در سامانه LMS دانشگاه به آدرس lms.usc.ac.ir
تذکر مهم ۱: مؤکداً یادآور می‏ شود دانشجویان عزیز، در موعد مقرر درباب تسویه حساب مالی و تکمیل پروفایل اقدام نمایند.
حداکثر زمان ثبت نهایی نمرات دانشجویان (قفل نمرات در سامانه جامع آموزشی دانشگاه) توسط اساتید محترم، ۱۰ روز بعد از برگزاری آخرین امتحان غیرحضوری (۳۰ مردادماه ۱۳۹۹) است.
تذکر مهم ۲: درصورت عدم قفل نمرات توسط اساتید محترم در موعد مقرر، اداره کل آموزش رأساً نسبت به قفل نمرات اقدام خواهد نمود و بعد از آن امکان ثبت یا تغییر هیچ نمره‏ای در سامانه جامع آموزشی دانشگاه وجود نخواهد داشت.
تذکر مهم ۳: مشاهده نمرات و نیز ثبت‏ نام نیمسال آتی، منوط به انجام ارزشیابی در بازه زمانی ۸ تا ۱۲ تیرماه بوسیله سامانه جامع آموزشی دانشگاه است.
خلاصه تقویم آموزشی (تمامی مقاطع تحصیلی) نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹- ۱۳۹۸در صورت وجود هرگونه ابهام و سؤال با شماره ‏های زیر تماس گرفته شود:

- در زمینه مشکلات فنی و نرم ‏افزاری سامانه آموزش مجازی با شماره ۹۱۰۷۰۶۲۱ (پشتیبانی مرکز آموزش الکترونیکی) یا ادمین کانالvcusc @
- در زمینه مسائل آموزشی با شماره ۵ - ۴۴۲۳۸۱۷ داخلی ۳۴۵ یا ۳۴۹
- در زمینه مسائل مالی با شماره ۵ - ۴۴۲۳۸۱۷ داخلی ۲۴۱
سفارش می ‏شود دانشجویان محترم، سؤالات و مسائل خودرا پیش از شروع امتحانات، طرح و پیگیری کنند تا در روزهای امتحانات با مشکل مواجه نشوند.
بنا بر اعللام روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ، در این شرایط خاص، تداوم همکاری و همراهی معاونان آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده ‏ها، مدیران محترم گروه های آموزشی، اساتید گرامی و دانشجویان مورد انتظار است.

منبع:

1399/04/04
19:28:41
5.0 / 5
1823
تگهای خبر: اساتید , برنامه , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
sunblog