كلید سئوالات آزمون ارشد فردا منتشر می شود

كلید سئوالات آزمون كارشناسی ارشد سال 99 فردا دوشنبه 20 مرداد ماه بوسیله سایت سازمان سنجش آموزش كشور منتشر می شود.

كلید سئوالات آزمون ارشد فردا منتشر می شود
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، بیش از ۵۱۴ هزار داوطلب آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ از روز پنج شنبه ۱۶ مرداد و به مدت سه روز برای تصاحب صندلی های کارشناسی ارشد دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی رقابت خودرا آغاز کردند که ۵۰ درصد این داوطلبان زن و مابقی مرد بودند.
در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹، تعداد ۴۳۳ هزار و ۹۳۶ داوطلب در گروه آموزشی علوم انسانی، ۳۹ هزار و ۲۰۸ داوطلب نیز در گروه آموزشی علوم پایه، ۱۴۵ هزار و ۵۶۴ داوطلب در گروه آموزشی فنی و مهندسی، ۱۷۷ هزار و ۳۵ داوطلب در گروه کشاورزی و منابع طبیعی، ۵۴۸ هزار و ۸۹ داوطلب در گروه آموزشی هنر، ۳۰ هزار و ۸۵ داوطلب نیز در گروه آموزشی دامپزشکی رقابت کردند.
سازمان سنجش آموزش کشور بعد از اختتام هر نوبت از آزمون کارشناسی ارشد با ارسال پیامکی از داوطلبان درباب نحوه رعایت دستورالعمل بهداشتی نظرسنجی کرد. ضمن اینکه دفترچه سئوالات آزمون نوبت سوم نیز از عصر روز گذشته بر روی سایت این سازمان قابل مشاهده می باشد.
برمبنای اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، کلید سئوالات آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ از عصر فردا روز دوشنبه ۲۰ مرداد بر روی سایت این سازمان منتشر خواهد شد.
نتایج اولیه آزمون فوق به صورت کارنامه تنظیم و کارنامه داوطلبان در آزمون نیز دهه دوم شهریور ماه بوسیله سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد. گزینش اولیه و نهایی داوطلبان برمبنای نمره کل حاصل از ۸۰ درصد نمره آزمون و ۲۰ درصد معدل تراز شده دوره کارشناسی است.1399/05/19
20:19:40
5.0 / 5
1276
تگهای خبر: سایت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
sunblog