امروز آخرین فرصت ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه ها

سخنگوی سازمان سنجش آموزش كشور از ثبت نام بیشتر از ۱۷۲ هزار داوطلب در رشته های بدون آزمون دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی اطلاع داد و اظهار داشت: مهلت ثبت نام در این رشته ها امروز دوشنبه هفتم مهر آخر می پذیرد.

امروز آخرین فرصت ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه ها
فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: ثبت نام و انتخاب رشته برای گزینش در رشته های تحصیلی که پذیرش در آنها صرفاً بر مبنای سوابق تحصیلی(معدل کتبی دیپلم) منحصرا به صورت اینترنتی از روز یکشنبه پنج ذ مرداد ماه سالجاری شروع شده و امروز دوشنبه هفتم مهر ماه آخر می یابد.
ایشان سپس خاطرنشان کرد: تابحال بیشتر از ۱۷۲ هزار نفر برای رشته های پذیرش بر مبنای سوابق تحصیلی ثبت نام کرده اند.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: داوطلبانی که متقاضی تحصیل در رشته محل های بدون آزمون در دانشگاه ها هستند، نیازی به شرکت در آزمون سراسری ۹۹ ندارند می توانند نسخه جدید دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته در پذیرش دوره های مذکور را که از روز چهارشنبه اول مرداد ماه بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته را مطالعه کنند.
زرین اضافه کرد: بر این اساس همه داوطلبان و متقاضیان می توانند برپایه ضوابط و شرایط مندرج در این دفترچه راهنما برای پذیرش دانشجو صرفا برپایه سوابق تحصیلی(معدل کتبی دیپلم) در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در ایام فوق به سایت اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org رجوع کنند و نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم انتخاب رشته(حداکثر ۱۰۰ کدرشته) به روش اینترنتی، اقدام نمایند.
به قول وی، داوطلبان در نظر داشته باشند، طبق اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور، نسخه های قبلی دفترچه راهنمای ثبت نام که در تاریخ های هشتم بهمن ۹۸ و ۱۸ فروردین ۹۹ در سایت این سازمان قرار گرفته است، غیر قابل استفاده بوده و از درجه اعتبار ساقط است.
1399/07/07
13:29:54
5.0 / 5
1047
تگهای خبر: سایت , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog