مهلت انتخاب رشته داوطلبان كنكور دانشگاه آزاد تمدید گردید

به گزارش بلاگ سان مهلت انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شركت كننده درآزمون سراسری (به جزرشته های پزشكی، دندانپزشكی، داروسازی و دامپزشكی) تمدید گردید.

مهلت انتخاب رشته داوطلبان كنكور دانشگاه آزاد تمدید گردید
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اعلام نمود که کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری سال ۹۹ که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی می­ باشند می توانند تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۱۶ مهر با رفتن به سامانه این مرکزبه نشانی www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.
داوطلبان لازم است با استفاده از کد دسترسی مندرج در ذیل کارنامه و کد ملی به سامانه وارد شده و بعد از پرداخت وجه انتخاب رشته نسبت به انتخاب حداکثر یکصد رشته و محل متناسب با گروه آزمایشی مربوطه اقدام نمایند. داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی در گروههای هنر و زبان خارجی شرکت نموده و مجاز به انتخاب رشته شده اند، می توانند در صورت تمایل رشته/ محل های این گروه را در بین انتخاب های یکصدگانه خود منظور نمایند.
داوطلبانی که رشته/محل مورد نظر خویش را در دفترچه رشته های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی نمی یابند، توجه داشته باشند که بیشتر از ۹۵ درصد رشته/محل های دانشگاه آزاد اسلامی درمقاطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون هستند که درصورت تمایل با رفتن به سامانه www.azmoon.org می­ توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
داوطلبان لازم است ابتدا از وجود رشته/محل مورد علاقه خود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته اطمینان حاصل کنند و سپس مبادرت به پرداخت وجه انتخاب رشته دوره مربوطه کنند.
منبع:

1399/07/13
20:57:35
5.0 / 5
989
تگهای خبر: شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog