دستورالعمل مصاحبه آنلاین دانشجویان ارشد علامه طباطبایی

معاونت آموزشی دانشگاه علامه طباطبائی در اطلاعیه ای دستورالعمل نحوه شركت در جلسه مصاحبه برخط مقطع كارشناسی ارشد سال ۱۳۹۹را اعلام نمود.

دستورالعمل مصاحبه آنلاین دانشجویان ارشد علامه طباطبایی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دانشجویانی که در سامانه آزمون دانشگاه علامه طباطبایی جهت شرکت در مصاحبه کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۹ ثبت نام کرده اند، ملزم هستند بر مبنای دستورالعمل ابلاغ گردیده در تالار مصاحبه آن لاین شرکت نمایند.
داوطلبان فوق ملزم به داشتن وب کم، امکان برقراری صدا از راه هدست یا میکروفون و اسپیکر سیستم هستند در صورت امکان و ترجیحا از میکروفن و اسپیکر به علت برگشت صدا وجود ندارد و باید با هدست ارتباط برقرار شود.
همینطور داوطلبان جهت شرکت در مصاحبه به شیوه برخط باید از لپ تاپ یا کامپیوتر شخصی استفاده کنند و در طول مصاحبه باید ارتباط صوتی و تصویری داوطلبان به صورت کامل برقرار باشد. ضمن اینکه استفاده از تلفن همراه در طول مدت مصاحبه ممنوع می باشد اما در صورت قطع ارتباط پیشبینی نشده و اجبار به تماس اضطراری تلفن همراه شما در دسترس باشد.
بر طبق این دستورالعمل به جز کلاس برخط نباید هیچ پنجره یا فایلی در صفحه کامپیوتر دانشجو باز باشد و در صورت عدم حضور داوطلب در روز تعیین شده امکان تکرار جلسه وجود نخواهد داشت و برای داوطلب غیبت لحاظ خواهد شد. همینطور داوطلبان باید در طول مدت برگزاری مصاحبه پوشش و شئونات اسلامی را رعایت نمایند.
داوطلبان ملزم هستند بعد از اعلام کارشناس دانشگاه، در خصوص اجازه ورود به جلسه مصاحبه بر مبنای فیلم راهنما اقدام نموده و بر آن اساس نسبت به روشن نمودن میکروفن و دوربین خود اقدام نمایند و بر مبنای اعلام رئیس هیات مصاحبه کننده و مبتنی بر پرسش های مطرح شده، نسبت به پاسخ گویی به سئوالات اقدام نمایند.
داوطلبان ملزم هستند با بیان اتمام مصاحبه از جانب رئیس هیات مصاحبه کننده نسبت به خروج از جلسه مصاحبه و ترک سامانه اقدام نمایند. بدیهی است قبل از اعلام در خصوص خروج از جلسه، داوطلب نباید نسبت به ترک جلسه مصاحبه یا خاموش نمودن میکروفن و دوربین دستگاه خود اقدامی انجام دهد.
منبع:

1399/07/18
10:33:43
5.0 / 5
988
تگهای خبر: دستگاه , سیستم , شركت , فیلم
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog