برگزاری مجازی كلاس های آموزشی نودانشجویان دانشگاه تهران از فردا

كلاس های آموزش دانشجویان جدیدالورود دانشگاه تهران كه به صورت مجازی برگزار می گردد از فردا یكشنبه ۱۸ آبان آغاز خواهد شد.

برگزاری مجازی كلاس های آموزشی نودانشجویان دانشگاه تهران از فردا
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، بر مبنای تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ نودانشجویان دانشگاه تهران در کلیه مقاطع تحصیلی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، ثبت نام دانشجویان که از شنبه ۱۰ آبان شروع شده بودو قرار بود روز گذشته ۱۶ آبان به دلیل عدم اتمام ثبت نام و انتخاب واحد بعضی از نودانشجویان تا به امروز شنبه ۱۷ آبان ادامه دارد.
بر طبق این تقویم کلاس های آموزشی تمامی دانشجویان مقاطع تحصیلی دانشگاه تهران از فردا یکشنبه ۱۸ آبان شروع می شود و دانشجویان از اول تا سوم آذر می توانند نسبت به حذف و اضافه خود اقدام نمایند.
همینطور امتحانات میان ترم دانشجویان جدیدالورود دانشگاه تهران هم از ۲۲ آذر آغاز می شود و تا چهارم دیماه ادامه دارد. همینطور دانشگاه تهران بازه زمانی سه روزه یعنی از ۲۷ تا ۲۹ دیماه را برای حذف اضطراری دانشجویان در نظر گرفته است.
در نهایت امتحانات آخر ترم دانشجویان از ۱۸ بهمن ماه شروع می شود و تا ۳۰ این ماه ادامه دارد. بر این اساس کلاس های نیمسال دوم دانشجویان جدید الورود هم از ۲ اسفند شروع می شود و دانشجویان از ۱۶ تا ۱۸ این ماه می توانند نسبت به حذف واضافه خود اقدام نمایند.
همینطور امتحانات میان ترم دانشجویان جدید الورود دانشگاه تهران از۲۸ فروردین شروع می شود و تا ۹ اردیبهشت ادامه دارد. در نهایت امتحانات آخر ترم این دانشجویان از ۱۲ تیر ماه شروع شده و تا ۲۴ این ماه ادامه دارد.
منبع:

1399/08/18
13:32:45
5.0 / 5
713
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog