پایان نامه های پزشكی متنوع می شوند

شیوه نامه اجرائی تنوع بخشی به مدلهای انجام پایان نامه دانشجویان پزشكی، دندانپزشكی و داروسازی عمومی ابلاغ گردید.

پایان نامه های پزشكی متنوع می شوند
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، در نامه ای با امضای دکتر ملک زاده و دکتر حق دوست، معاونین تحقیقات و فناوری و آموزشی وزارت بهداشت، شیوه نامه اجرائی تنوع بخشی به مدلهای انجام پایان نامه دانشجویان پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی عمومی که پیرو مصوبه مورخ 10 آذر 1398 شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی درباب پایان نامه های محصول و دانش محور تدوین شده بود، ابلاغ گردید.
در متن این نامه خطاب به روئسای دانشگاه های علوم پزشکی آمده است؛
«پیرو مصوبه مورخ 1398.9.10 شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی درباب پایان نامه های محصول و دانش محور، به پیوست شیوه نامه اجرائی تنوع بخشی به مدلهای انجام پایان نامه دانشجویان پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی عمومی ارسال می گردد. لطفاً مدیریت فرمایید تا شیوه نامه ارسالی در شورای آموزشی دانشگاه / دانشکده طرح، تکمیل و مصوب و اجرائی گردد.
لازم به ذکر است که اجرائی نمودن این روش های جایگزین در دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی داوطلبانه است، اما اهتمام در متنوع سازی هدفمند مدلهای پایان نامه می تواند اثرات چشمگیری در افزایش توانمندی های علمی و عملی دانشجویان و ارتقای نگاه عمیق ایشان به ارائه خدمت مطلوب تر به جامعه داشته باشد.»
شیوه نامه اجرائی تنوع بخشی به مدلهای انجام پایان نامه دانشجویان پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی عمومی بوسیله مراجعه در این لینک قابل مشاهده می باشد.1399/08/29
11:59:03
5.0 / 5
560
تگهای خبر: آموزش , برنامه , دانشگاه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog