ظرفیت پذیرش در آزمون استخدامی

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به اینکه توزیع کارت ورود به جلسه هشتمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور از امروز شروع می شود، اظهار داشت: در این آزمون ۳۸ هزار و ۱۸۴ نفر پذیرفته خواهند شد.

ظرفیت پذیرش در آزمون استخدامی
فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: طبق مصوبه ۲۹ آذر سال ۹۹ ستاد ملی مدیریت کرونا، هشتمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور در جهت جذب و استخدام نیروی مورد نیاز ۸۱ دستگاه اجرایی در ۲۴۰ شغل برای جذب و استخدام ۳۸۱۸۴ نفر در روزهای۱۱ و ۱۲ دیماه برگزار می گردد.
ایشان در ادامه با اشاره به اینکه ثبت نام جهت شرکت در آزمون فوق در تاریخ ۲۰ تا ۲۹ شهریور صورت گرفت، اعلام نمود: روز پنج شنبه ۱۱ دیماه تعداد ۲۹۷ هزار و ۹۶ و در روز جمعه ۱۲ دیماه هم ۲۶۵ هزار و ۵۸۰ نفر در ۱۸۹ شهر و ۲۷۳۰ حوزه آزمون به رقابت خواهند پرداخت.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به اینکه کارت ورود به جلسه هشتمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور از امروز دوشنبه ۸ دی قابل دریافت است، اظهار نمود: داوطلبانی که وضعیت بومی بودن خویش را در بازه زمانی ۲ مهر تا ۲۹ آبان اعلام نکرده اند در زمان دریافت کارت میتوانند اطلاعات خویش را ویرایش کرده و وضعیت خویش را مشخص کنند.
زرین اظهار داشت: هماهنگی های لازم با استانداری های سراسر کشور، شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور، وزارت راه و شهرسازی، وزارت نفت، وزارت نیرو، سازمان اورژانس کشور، معاونت بهداشت وزارت بهداشت، معاونت امنیتی و انتظامی وزارت کشور، پلیس راهنمایی و رانندگی، سازمان آتش نشانی، شرکت واحد اتوبوسرانی، سازمان بهزیستی، برای برگزاری این آزمون انجام شده است.
به قول وی؛ برای حوزه های برگزاری آزمون دستورالعمل بهداشتی و ضوابط برگزاری آزمون ارسال شده و حوزه ها توجیه شده اند. نآظرین بهداشت از جانب وزارت بهداشت قبل، حین و پس از برگزاری آزمون جهت رعایت موارد بهداشتی نظارت خواهند کرد
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار نمود: پیشبینی های لازم برای ورودی حوزه اصلی جهت ورود داوطلبان با فاصله فیزیکی انجام شده است.
چینش صندلی ها با فاصله ۱.۵ متر انجام گرفته است
به قول وی؛در مبادی ورودی و پنجره هایی که احتنالا برای تهویه هوای سالن یا کلاس لازم است دقایقی در جلسه آزمون باز شود چینش صندلی انجام نگرفته است. همینطور محل جداگانه در حد کلاس برای داوطلبانی که دارای شرایط سرماخوردگی و یا علائم مشکوک هستند در تظرگرفته می شود.
زرین تصریح کرد: از روز چهارشنبه سوم تا چهارم دیماه فرم خوداظهاری داوطلبان مبتلا به کرونا در درگاه سازمان سنجش به منظور هماهنگی با وزارت بهداشت جهت برگزاری آزمون این افراد در بیمارستانهای منتخب وزارت بهداشت فعال شد، داوطلبان باید به سامانه خوداظهاری بیماری کرونا به آدرس http: //salamat.gov.irمراجعه کنند و فرم مربوطه را تکمیل کنند.
وی با اشاره به اینکه تمام اصول بهداشتی توسط عوامل اجرایی شامل زدن ماسک رعایت فاصله با یکدیگر و با داوطلبان صورت خواهد گرفت، اضافه کرد: انجام بازرسی بدنی توسط راکت های دستی و سایر وسایل الکترونیکی هوشمند انجام می شود. به داوطلبانی که در طول فرایند برگزاری آزمون احیانا ماسک آنها غیرقابل استفاده دمی باد ماسک داده خواهد شد.1399/10/08
16:17:37
0.0 / 5
400
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog