رئیس فراكسیون ایثارگران مجلس:

سهمیه كنكور ایثارگران تغییر نمی كند

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس اظهار داشت: مجلس بطور جدی مخالف تغییر سهمیه کنکور جامعه شاهد و ایثارگر است و بنایی برای کاهش سهمیه ها ندارد.

سهمیه كنكور ایثارگران تغییر نمی كند

به گزارش بلاگ سان به نقل از مهر، احمد امیرآبادی فراهانی رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس قبل از ظهر امروز در مراسم تجلیل از برگزیدگان شاهد و ایثارگر رتبه های زیر ۱۰۰ کنکور سراسری بدون احتساب سهمیه اظهار داشت: متاسفانه در جامعه ما تفکری در خصوص ناحق بودن استفاده از سهمیه برای فرزندان شاهد و ایثارگر جا افتاده که رواج این تفکر ناشی از اقدامات مسئولین و تصویب قوانین غیرقابل اجرا است.
وی اضافه کرد: جامعه ما قدردان قشر ایثارگر است و باید این تفکر که فرزندان شاهد و ایثارگر تنها به جهت کسب سهمیه به درجات برتر علمی دست یافته اند زدوده شود.
رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس با اشاره به سخنان منصور غلامی وزیر علوم در این مراسم در خصوص احتمال تغییر میزان سهمیه های کنکور جامعه شاهد و ایثارگر بیان کرد: اگر مقرر است این سهمیه ها بیشتر شود مجلس با آن موافق است اما در صورت اقدام برای کاهش این سهمیه ها، فراکسیون ایثارگران مجلس بطور جد با این مساله برخورد خواهدنمود.
رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس اشاره کرد: کاهش سهمیه ایثارگران در آزمون ها و کنکور سراسری خط قرمز مجلس و فراکسیون ایثارگران است و مجلس هیچ بنایی برای تغییر یا کاهش این ایثارگران ندارد.
وی اشاره کرد: از شورای عالی انقلاب فرهنگی می خواهیم موضوع کاهش سهمیه های ایثارگران را مطرح نکند.

1399/10/19
12:39:30
0.0 / 5
484
تگهای خبر: فرهنگی , مراسم
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
sunblog