دانشگاه آلبرتا به دانشجویان قربانی هواپیمای اوكراینی مدرك اعطا می كند

به گزارش بلاگ سان دانشگاه آلبرتا به یاد و خاطره ۵ دانشجوی ایرانی که جان خویش را در حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی از دست دادند، مدرک اعطا کرد.

دانشگاه آلبرتا به دانشجویان قربانی هواپیمای اوكراینی مدرك اعطا می كند
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، با عنایت به این که پاندمی "کووید-۱۹" برگزاری مراسم های جشن فارغ التحصیلی برای دانشجویان را لغو نمود، دانشگاه آلبرتا به ۵ دانشجوی خود که سال قبل در حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی جان خویش را از دست دادند، مدرک بعد از مرگ اعطا کرد.
"عسل اندرزی پور" رئیس انجمن دانشجویان ایرانی دانشگاه آلبرتا اظهار داشت: این مدرک بعنوان نشانی از یادآوری ۵ دانشجوی ایرانی دانشگاه ما است که با امید و آرزو مشغول تحصیل بودند.
همینطور یادآور غیرمنتظره بودن زندگی است تا از آن لذت ببریم.
این ۵ مدرک به قربانیان این حادثه و دانشجویان دانشگاه آلبرتا یعنی "پونه گرجی"، "آرش پورضرابی"، "الناز نبیی"، "نسیم رحمانی فر" و "صبا سعادت" تعلق گرفت.
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، سال گذشته در حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی در اطراف تهران، تعدادی از دانشجویان ایرانی جان خویش را از دست دادند.
آرش پورضرابی" متولد ۱۳۷۲ و "پونه گرجی" متولد ۱۳۷۳ که هر دو در اواسط دهه ۲۰ زندگی خود بودند، هر دو دانشجوی دوره کارشناسی علوم کامپیوتر دانشگاه آلبرتا بودند که برای برگزاری جشن عروسی خود به ایران سفر کردند.
"صبا سعادت" متولد سال ۱۳۷۵، دانشجوی پزشکی دانشگاه آلبرتا بود.
"نسیم رحمانی فر" دیگر قربانی حادثه، دانشجوی مهندسی مکانیک دانشگاه "آلبرتا" بود و این، نخستین زمستانی بود که در ادمونتون حضور داشت.
"الناز نبیی" هم فارغ التحصیل دانشگاه شریف و دانشجوی دانشگاه آلبرتا بود.
منبع:

1399/10/20
13:52:20
0.0 / 5
338
تگهای خبر: دانشگاه , مراسم
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
sunblog