آغاز توزیع كارت آزمون ارشد فراگیر پیام نور از فردا

تاریخ، نحوه پرینت کارت شرکت در آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال ۱۳۹۹ اعلام گردید.

آغاز توزیع كارت آزمون ارشد فراگیر پیام نور از فردا
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا؛ کارت شرکت در آزمون دوره های فراگیر مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال ۱۳۹۹ از روز سه شنبه ۱۴ بهمن برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. بنابراین متقاضیان شرکت در آزمون، جهت شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به درگاه اطلاع رسانی مذکور رجوع و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه ای و یا اطلاعات ثبت نامی از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و برپایه آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به شهر حوزه امتحانی مربوط رجوع کنند.
جهت شرکت در جلسه آزمون فوق همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و عرضه آن الزامی است.
افرادی که در زمان ثبت نام متقاضی استفاده از سهمیه بوده اند و سهمیه درخواستی آنان از سوی ارگان مربوط مورد تأیید قرار نگرفته است، لزوم دارد بعد از رفتن به قسمت ویرایش اطلاعات و اصلاح سهمیه، عدم تأیید سهمیه خویش را از ارگان ذیربط پیگیریکند.
چنانچه کارت شرکت در آزمون متقاضی فاقد عکس است و یا چنانچه عکس روس کارت وس دارای اشکالاتی از جمله، فاقد مُهر، واضح نبودن عکس و یا اشتباه عکس باشد ضروریست ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، ۲ قطعه عکس ۴×۳ و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه نموده و مبحث را پیگیری کند در غیر این صورت فرد بعنوان متخلف تلقی و برابر مقررات باوی رفتار خواهد شد.
نماینده سازمان سنجش آموزش کشور در روز پنجشنبه مورخ ۱۶ بامداد از ساعت ۸: ۳۰ تا ۱۲: ۰۰ و پس از ظهر از ساعت ۱۴: ۰۰ تا ۱۷: ۰۰ در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد.
آزمون در روز جمعه ۱۷ بهمن ماه برگزار می گردد و هر متقاضی برای حضور در جلسه آزمون باید چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد. رد و بدل کردن این موارد در جلسه آزمون تخلف به حساب می آید. مخدوش نمودن و پاره نمودن پاسخنامه، عدم عرضه پاسخنامه در زمان مقرر و تعلل در عرضه مدارک امتحانی ماهیتاً از مصادیق تخلف و تقلب به حساب می آید و با متقاضیان متخلف برابر با قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون های سراسری رسیدگی و برخورد خواهد شد.
متقاضیان در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل در فرایند برگزاری آزمون برای آنها لازم است، حداکثر تا تاریخ ۲۱ بهمن از راه سیستم پاسخگویی اینترنتی با سازمان سنجش آموزش کشور مکاتبه نمایند. بدیهی است درخواست های واصله پس از تاریخ فوق قابل بررسی و پیگیری نخواهد بود.
همه متقاضیان این آزمون لازم است از روز چهارشنبه ۱۵ بهمن به سامانه خوداظهاری بیماری کرونا به آدرس https: //salamat.gov.ir مراجعه کرده و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری، اقدام نمایند. اطلاعات متقاضیان در این سامانه نزد وزارت بهداشت محفوظ است.
متقاضیانی هم اکنون با استناد به مدارک پزشکی مبتلای قطعی به ویروس کرونا هستند باید با رعایت ضوابط بهداشتی در تاریخ ۱۶ بهمن با رفتن به باجه رفع نقص گواهی یا تاییدیه بیمارستان را به مسئول باجه عرضه کند تا تمهیدات لازم برای برگزاری آزمون آنها به عمل آید.
منبع:

1399/11/14
22:43:58
0.0 / 5
334
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog