زمان ثبت نام دكتری وزارت بهداشت

به گزارش بلاگ سان ثبت نام آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی تیرماه 1400 از 12 اسفند شروع می شود.

زمان ثبت نام دكتری وزارت بهداشت
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، ثبت نام جهت شرکت در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی از روز سه شنبه ۱۲ اسفند ۹۹ شروع می شود و این مهلت تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۲ اسفند ۹۹ ادامه دارد. دفترچه راهنمای شرکت در این آزمون همزمان با شروع پروسه ثبت نام، بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار خواهد گرفت.
مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام نموده است که بنا بر شرایط و امکانات دانشگاه ها و نیز شرایط خاص کشور، متأثر از شیوع بیماری کرونا، ممکنست آزمون تمام یا برخی از رشته ها به صورت الکترونیک و یا کاغذی برگزار شوند. ضمن اینکه نوبت بندی برگزاری آزمون هر یک از رشته ها متعاقباً اعلام خواهد شد.
براین اساس آزمون تمامی رشته ها شامل دو بخش عمومی (استعداد تحصیلی و زبان انگلیسی عمومی) و اختصاصی خواهد بود. در آزمون رشته هایی که به صورت کاغذی برگزار می گردند، دو دفترچه مجزا با مدت زمان جداگانه توزیع خواهد شد و در آزمون رشته هایی که به صورت الکترونیک برگزار می گردند نیز هر بخش، زمان مختص به خودرا خواهد داشت.
آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی در ایام پنجشنبه و جمعه سوم و چهارم تیرماه ۱۴۰۰ انجام می شود. چنانچه به هر علت تغییری در زمان یا نحوه برگزاری آزمون (از لحاظ الکترونیک یا کاغذی) ایجاد شود، مراتب بوسیله سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.1399/11/23
13:07:34
0.0 / 5
384
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
sunblog