هزینه ثبت نام آزمون های سراسری ۱۴۰۰

به گزارش بلاگ سان سازمان سنجش آموزش کشور هزینه خدمات ثبت نام دریافتی از متقاضیان در آزمون های سراسری سال ۱۴۰۰ را اعلام نمود.

هزینه ثبت نام آزمون های سراسری ۱۴۰۰
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه ای هزینه دریافتی بابت خدمات ثبت نام از متقاضیان در ۱۸ آزمون سال ۱۴۰۰ را اعلام نمود. در اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور آمده است؛ هیئت وزیران در جلسه ۲۵ آبان سال ۹۹ به استناد بند (الف) تبصره ۴۹ قانون بودجه سال ۱۳۶۴ کل کشور، هزینه خدمات ثبت نام دریافتی از متقاضیان شرکت در آزمون ­های سازمان سنجش آموزش کشور در سال ۱۴۰۰ را به شرح جدول زیر تعیین نمود و این هزینه خدمات به حساب خزانه واریز و در بخش درآمد بودجه کل کشور منظور می شود.
بر این اساس، هزینه ثبت نام در آزمون سراسری ۵۴ هزار تومان، کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۰هزار تومان، دکتری تخصصی ۱۵۰هزار تومان، کاردانی پیوسته ۵۴هزار تومان، کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۶۸ هزار تومان و هزینه آزمون متمرکز استخدامی دستگاههای اجرایی کشور ۹۰ هزار تومان تعیین شده است.
متقاضیانی که در زمان های اعلام شده توسط سازمان سنجش ثبت نام می کنند صرفاً مبلغ مشخص شده در دفترچه راهنمای آزمون را پرداخت می کنند. این هزینه صرفاً برای متقاضیانی است که در زمان مقرر ثبت نام نکرده اند و یا متقاضی تغییر حوزه امتحانی هستند. ازاین رو این دسته از متقاضیان باید علاوه بر هزینه مصوب، ثبت نام در زمان مقرر مبلغ مذکور را هم پرداخت کنند.
جدول هزینه های ۱۸ آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ به شرح زیر است.منبع:

1399/11/27
21:25:16
0.0 / 5
333
تگهای خبر: آموزش , خدمات , دستگاه , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
sunblog