گزارش مهر از یك اقدام عجیب در شورای شهر پایتخت:

یك مجرم امنیتی نماینده شورا در نشان شهروندی شد!

اعضای شورای شهر تهران در حالی شهیندخت مولاوردی را بعنوان نماینده نشان شهروندی برگزیده اند که هنوز مهر حکم دادگاه وی به علت جرائم امنیتی ضد نظام، خشک نشده است.

یك مجرم امنیتی نماینده شورا در نشان شهروندی شد!
خبرگزاری مهر؛ گروه جامعه: دویست و هفتادمین جلسه شورای شهر تهران روز گذشته با حضور اعضا انجام شد و در خلال این جلسه علنی، طرحی برای اصلاحیه مصوبه اعطای نشان های شهروندی نیز عنوان شد. طرحی که برمبنای آن ۶ نفر برای دریافت نشان شهروندی انتخاب شدند و اعضای شورا نیز به انتخاب این افراد رأی مثبت دادند.
اما در بین این ۶ فرد، نام یک نفر بیش از دیگران جلب توجه می کند و شاید علت آن هم حواشی لایتناهی وی در عالم سیاست باشد.اعطای نشان شهروندی توسط شهروندی مقابل نظام!شهیندخت مولاوردی دستیار سابق رئیس جمهور در امور شهروندی، همان کسی است که اعضای شورای پنجم روز گذشته به انتخاب وی بعنوان نماینده کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر، رأی دادند. این در حالیست که هنوز مهر حکم محکومیت مولاوردی به سبب جرایم امنیتی مقابل کشور خشک نشده اما اعضای شورای شهر تهران قصد انتخاب این فرد بعنوان شهروند نمونه را دارند.
مولاوردی که در دولت یازدهم معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری و در دولت دوازدهم دستیاری رئیس جمهور در امور شهروندی را بر عهده داشت، ۱۵ آذر ماه سال جاری با رأی دادگاه بدوی به سبب جرایم امنیتی مجرم شناخته و رأی وی نیز صادر شد. برمبنای رأی دادگاه، مولاوردی به ۲ سال حبس تعزیری به سبب در اختیار قرار دادن اطلاعات و اسناد طبقه بندی شده با پوشش مسئولین نظام و با هدف برهم زدن امنیت کشور و ۶ ماه حبس تعزیری به سبب فعالیت تبلیغی مقابل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محکوم شد.از ترویج همجنس گرایی تا عقیم سازی زنان معتاد کارتن خوابالبته حواشی کارهای سیاسی معاون سابق امور زنان و خانواده دولت به اینجا ختم نمی گردد و می توان وی را یکی از جنجالی ترین زنان جریان اصلاحات دانست. مولاوردی اردیبهشت ماه سال جاری نیز همزمان با روز جهانی خانواده، مبادرت به انتشار عکسی در کانال تلگرامی خود کرد. عکسی که به سبب ترویج همجنس گرایی و همجنس بازی در آن، مورد انتقاد خیلی از فعالان سیاسی قرار گرفت.
البته بعد از بالا گرفتن انتقادات به مولاوردی به سبب انتشار این عکس با هدف ترویج فساد و فحشاء، وی این تصویر را از کانال خود حذف نمود. پیشنهاد عقیم سازی زنان کارتن خواب نیز حاشیه دیگری بود که مولاوردی آنرا بیان کرد و واکنش های فراوانی را نیز به دنبال داشت. وی دلیل این پیشنهاد را هزینه مالی تولد فرزندان معتاد برای دولت خوانده بود و اظهار داشته بود: باید بطور اساسی برای عقیم سازی زنان معتاد کارتن خواب برنامه ریزی شود و بطور تخصصی و کارشناسی این طرح بررسی شود و بر طبق رضایت زنان کارتن خواب عقیم شدن صورت بگیرد. عمر سیاسی مولاوردی بعنوان چهره زن ثابت و همیشگی جریان اصلاح طلب، همیشه با حواشی فراوان و اقداماتی متناقض با عرف و شرع جامعه همراه بوده است.حواشی لایتناهی دستیار سابق رئیس جمهوراز حمایت تلویحی وی از ماجرای دختران انقلاب و چهارشنبه های سفید تا حمایت وی از اجرای سند ۲۰۳۰ آن هم در تعارض با سخنان مقام معظم رهبری و حتی ارتباط غیرشفاف خانم معاون سابق با جاسوسی که بعداً دستگیر شد. وجود این موارد در فهرست سیاه عملکرد مولاوردی، خود دلیل روشنی برای عدم استحقاق وی برای داشتن جایگاه ویژه در بدنه سیاسی کشور است. افزون بر اینکه حکم دادگاه وی و محرز شدن جرایم دستیار سابق رئیس جمهور برای خروج اطلاعات کشور و تبلیغ مقابل نظام مهر تأیید دیگری بر لزوم حرف مولاوردی از دایره سیاست است.انتخابی که برای شورای شهر پنجم گران تمام خواهد شداین در حالی است که با وجود مشخص بودن این شرایط و پرونده مولاوردی، اعضای شورای شهر پنجم در اتفاقی عجیب، مصوبه ای را در خصوص انتخاب مولاوردی بعنوان نماینده کمیسیون سلامت تصویب کرده اند. مصوبه ای که بدون وجود هیچ مخالفی تصویب گردید و تمام اعضای حاضر در جلسه علنی شورا، به انتخاب مولاوردی بدین عنوان رأی مثبت دادند. این انتخاب اعضای شورا نه فقط آسیبی بزرگ بر برند و شعار شفافیت شورای پنجم خواهد بود بلکه منجر به تغییر نگاه مردم به نمایندگان شهری خود خواهد شد. حال باید دید که دلیل این تصمیم و انتخاب اعضای شورا و عدم مخالفت هیچیک از اعضا با این انتخاب آن هم با وجود مشخص بودن پرونده مولاوردی، چیست و نمایندگان مردم در شورای شهر تهران چه توجیهی برای انتخاب یک مجرم امنیتی دارند.


منبع:

1399/11/29
14:08:57
0.0 / 5
347
تگهای خبر: برنامه , خدمات
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog