اعلام زمان توزیع كارت آزمون دكتری

بلاگ سان: سازمان سنجش آموزش کشور تاریخ، نحوه پرینت کارت و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون دکتری (Ph.D) سال 1400 را اعلام نمود.

اعلام زمان توزیع كارت آزمون دكتری
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، آزمون دکتری (Ph.D) سال ۱۴۰۰، بامداد روز جمعه مورخ ۱۵ اسفند ماه سال ۹۹ برگزار میشود. پروسه برگزاری آزمون از ساعت ۸: ۰۰ بامداد شروع می شود و درهای ورود به جلسه حوزه های برگزاری در ساعت ۷: ۳۰ بامداد بسته خواهند شد، پس متقاضیان باید پیش از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.
کارت شرکت در آزمون متقاضیان از روز سه شنبه ۱۲ اسفند ماه سال ۹۹ برای مشاهده و پرینت بر رویی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. متقاضیان آزمون، جهت شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به درگاه اطلاع رسانی مذکور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه ای (شامل نام خانوادگی و نام، کد ملی و تاریخ تولد) و یا اطلاعات ثبت نامی (شماره پرونده، شماره سریال و کد پیگیری و...) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و بر طبق آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.
جهت شرکت در جلسه آزمون فوق همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار و ارائه آن الزامی است. چنانچه متقاضی به سبب در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی، شماره پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی گردد، لازم است با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان و ورود به سیستم پاسخگویی و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، شماره داوطلبی و یا کد پیگیری ثبت نام اقدام نمایند.
چنانچه کارت داوطلبان فوق دارای نقص باشد داوطلبان می توانند در ایام چهارشنبه مورخ۱۳ و پنجشنبه مورخ۱۴ بامداد ها از ساعت ۸: ۳۰تا ۱۲: ۰۰ و بعداز ظهرها از ساعت ۱۴: ۰۰ تا ۱۷: ۰۰ در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد.
منبع:

1399/12/04
13:49:35
0.0 / 5
340
تگهای خبر: آموزش , سیستم , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog