رقابت بیش از 4000 در آزمون پیش كارورزی

رقابت بیش از 4000 در آزمون پیش كارورزی

بلاگ سان: دانشگاه های علوم پزشکی امروز میزبان برگزاری آزمون پیش کارورزی پزشکی هستند که با رقابت بیش از 4000 داوطلب انجام می شود.


به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، آزمون های پیش کارورزی پزشکی، علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی، جامع داروسازی و ارتقای دانش آموختگان داروسازی برمبنای زمان بندی اعلام شده از طرف مرکز سنجش آموزش پزشکی امروز پنجشنبه و فردا جمعه ۱۴ و ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ برگزار می گردد.
طبق این برنامه، نوبت بامداد آزمون پیش کارورزی پزشکی از ساعت ۸: ۳۰ انجام شد و نوبت عصر نیز از ساعت ۱۴ امروز پنجشنبه ۱۴ اسفند شروع خواهد شد. همین طور آزمون جامع داروسازی (۱۰۰ واحدی) بامداد فردا جمعه ۱۵ اسفند ۹۹ ساعت ۸: ۳۰ و آزمون علوم پایه دندانپزشکی عصر همین روز راس ساعت ۱۴ برگزار می گردد.
طبق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی در شصت و هفتمین دوره آزمون پیش کارورزی پزشکی بیش از ۴۰۰۰ داوطلب شرکت کردند.
آزمون پیش کارورزی پزشکی برای دانشجویان رشته پزشکی و بمنظور حضور در دوره کارورزی و آزمون جامع علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی نیز برای دانشجویان رشته پزشکی و دندانپزشکی جهت آخر دوره علوم پایه و ارزیابی آموزشی و آزمون های جامع داروسازی و ارتقای دانش آموختگان داروسازی نیز بمنظور ارزیابی آموزشی دانشجویان و دانش آموختگان رشته داروسازی انجام می گیرد.
منبع:

1399/12/15
12:30:40
0.0 / 5
164
تگهای خبر: آموزش , برنامه , دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
sunblog