سخنرانی نماینده علمی ایران و قاره آسیا در كنگره جهانی دانشجویان دندانپزشكی

به گزارش بلاگ سان دکتر بهنام شکیبایی، نماینده علمی ایران و قاره آسیا، در «کنگره جهانی دانشجویان دندانپزشکی»، روز جمعه، 13 فروردین ساعت16: 30 به وقت تهران سخنرانی خواهدنمود.

سخنرانی نماینده علمی ایران و قاره آسیا در كنگره جهانی دانشجویان دندانپزشكی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، این کنگره بین المللی دو روزه با مرکزیت کشور سوئیس به صورت زنده و اینترنتی ازراه دور بر روی پلتفورم Zoom پخش می شود و بیش از ۲۰۰ هزار دانشجوی دندانپزشکی از ۶۲ کشور دنیا مخاطب آن هستند.
موضوع سخنرانی دکتر بهنام شکیبایی ابداعات جدیدش در زمینه جراحی های کم تهاجمی و میکروسکوپی ایمپلنت خواهد بود. این نخستین بار است که یک پژوهشگر ایرانی بعنوان یکی از سخنرانان اصلی در کنگره سالیانه «انجمن جهانی دانشجویان دندانپزشکی» در سوئیس معرفی می شود.


انجمن جهانی دانشجویان دندانپزشکی «آی ای دی اس» در سال ۱۹۵۲ در کشور دانمارک بنیان گذاشته شد و تا کنون بیش از ۲۰۰ هزار دانشجوی دندانپزشکی از ۶۲ کشور دنیا به عضویت آن در آمده اند. هدف اول این انجمن ایجاد شبکه های تعلیماتی و تحقیقاتی نوین در میان اعضای انجمن است که در این راستا همیشه تلاش می کند در کنفرانس جهانی سالیانه خود تازه ترین روش های درمانی در علم دندانپزشکی و مخترعین آنها را به دانشجویان معرفی نماید.


منبع:

1400/01/10
00:54:48
0.0 / 5
494
تگهای خبر: اینترنت , رمان , شبكه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog