شروع امتحانات دانشگاه آزاد از ۱۲ تیرماه

برمبنای تقویم آموزشی سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه آزاد اسلامی، زمان برگزاری امتحانات این دانشگاه برای تمامی ورودی ها از تاریخ 12 تا 24 تیر ماه سال 1400 خواهد بود.

شروع امتحانات دانشگاه آزاد از ۱۲ تیرماه
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، برمبنای بخشنامه ای قبل از این که توسط حجت الاسلام والمسلمین دکتر عبدالحسین خسروپناه معاون علوم انسانی و هنر، دکتر جواد علمایی معاون علوم، مهندسی و کشاورزی و دکتر محسن نفر معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با صدور دستورالعملی مشترک، اصلاحیه تقویم آموزشی سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ جهت دانشجویان رشته های غیرپزشکی و گروه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی را به روسای استانها، واحدها، مراکز آموزشی و معاونت آموزش های عمومی و مهارتی این دانشگاه ابلاغ گردیده، تعداد جلسات کلاس ها برای دانشجویان رشته های غیرپزشکی ۱۶ هفته(جلسه) و برای دانشجویان گروه پزشکی و دامپزشکی ۱۷ هفته(جلسه) خواهد بود.
در این بخشنامه آمده است باتوجه به تاخیر در شروع کلاس های درسی دانشجویان ورودی جدید در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹، واحدها و مراکز دانشگاهی موظف به تشکیل کلاس ها بمنظور تکمیل تعداد جلسات تا پیش از امتحانات هستند.
در خصوص کلاس های مشترک ورودی های قبل ۹۹ با پذیرفته شدگان جدید در نیمسال اول نیز تقویم آموزشی (پایان کلاس و امتحانات) ورودی های ۹۹ ملاک قرار می گیرد و برمبنای آن برنامه ریزی و اقدام می شود.
پایان کلاس های رشته های غیرپزشکی این دانشگاه روز ۳ تیر ماه سال جاری و اختتام کلاس های رشته های پزشکی نیز ۱۰ تیر ماه اعلام شده است.1400/01/30
21:08:45
0.0 / 5
374
تگهای خبر: آموزش , برنامه , دانشگاه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog