رئیس دانشگاه علمی كاربردی تاكید كرد

ضرورت گسترش آموزش های مهارتی در قانون برنامه ششم

رئیس دانشگاه علمی کاربردی بر ضرورت گسترش آموزش های مهارتی در قانون برنامه ششم اصرار کرد و اظهار داشت: همه ارکان کشور شامل دولت و مجلس باید برای تحقق این قانون کمک کنند.

ضرورت گسترش آموزش های مهارتی در قانون برنامه ششم
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دکتر محمدحسین امید ضمن بیان این مطلب با تاکید بر اهمیت آموزش های مهارتی در قانون برنامه ششم، اظهار نمود: توسعه آموزش های مهارتی و افزایش مهارت و تخصص نیروی کار وظیفه ای است که طبق قانون برنامه ششم توسعه کشور بر عهده این دانشگاه قرار داده شده است و تمام ارکان کشور شامل دولت و مجلس باید در امتداد تحقق این ماموریت و تقویت و توسعه آموزش های مهارتی در کشور به دانشگاه جامع علمی کاربردی کمک و حمایت کنند.
رئیس دانشگاه علمی کاربردی در ادامه اظهار داشت: طبق طرح ساماندهی آموزش عالی کشور حداقل ۳۰ درصد از جمعیت دانشجویان کشور باید تحت آموزش های مهارتی قرار گیرند. اما هم اکنون میزان دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه های مهارتی کشور خیلی کمتر از این است و ما از برنامه عقب هستیم.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی، وی ادامه داد: تمامی اقدامات و برنامه های دانشگاه جامع علمی کاربردی در سالهای اخیر در امتداد کیفیت افزایی و ماموریت گرایی بوده است که مخاطراتی نیز داشته است ولی خوشبختانه این دانشگاه امروز به جایگاه با ثباتی رسیده است.1400/01/31
13:03:04
0.0 / 5
331
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
sunblog