كلاس های تابستانی دانشجویان علوم پزشكی مجازی شد

بلاگ سان: ترم تابستانی سال 1400 برای دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی به شیوه غیرحضوری و توسط دانشگاه علوم پزشکی مجازی انجام می شود.

كلاس های تابستانی دانشجویان علوم پزشكی مجازی شد
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دکتر ناصر استاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی مجازی در نامه ای خطاب به دکتر علی اکبر حقدوست معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام نمود که این دانشگاه در امتداد ایفاق نقش های خود بعنوان متولی ارائه آموزش های مجازی در سطح کشور در بحث توسعه و گسترش عدالت آموزشی، تمام تلاش خودرا بکار گرفته است تا کلیه دانشجویان به ویژه در حال تحصیل در مناطق کم برخوردار از آموزش های باکیفیت برخوردار شده و از ظرفیت اساتید برجسته کشوری بهره مند باشند.
در این راستا باتوجه به شرایط پاندمی کووید ۱۹ و تاکید معاونت آموزشی وزارت بهداشت بر تولیت و محوریت دانشگاه علوم پزشکی مجازی در تولید محتوای استاندارد و مجازی سازی کوریکولوم ها با هماهنگی دبیرخانه های معاونت آموزشی وزارت بهداشت شامل آموزش پزشکی عمومی، دندانپزشکی و تخصصی، شورای آموزش داروسازی و تخصصی، آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصص و غیره قرار شد برنامه ترم تابستانی مجازی ۱۴۰۰ ارائه شود.
بر این اساس دانشگاه علوم پزشکی مجازی برنامه ترم تابستانی مجازی ۱۴۰۰ را برای ارائه واحدهای درسی در کلیه رشته های علوم پزشکی و پیراپزشکی بصورت آموزش مجازی و در سطح گسترده اجرا می کند.
همین طور نظر به تجربه موفق دانشگاه علوم پزشکی مجازی در طراحی و اجرای برنامه ترم تابستانی مجازی در سالهای ۹۸ و ۹۹ با ارائه ۵۷ عنوان درس و شرکت بیش از ۵ هزار دانشجو، این دانشگاه از معاونت آموزشی وزارت بهداشت دراین زمینه درخواست راهنمایی لازم و ارائه دستور مشارکت دانشگاهها با دانشگاه علوم پزشکی مجازی برای برگزاری ترم تابستانی را دارد.
منبع:

1400/02/14
21:28:47
0.0 / 5
320
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
sunblog