در گزارش بلاگ سان مطرح شد؛

اجرای طرح نذر آب ۴ در تیر ماه با هدف آبرسانی و محرومیت زدایی

رییس سازمان داوطلبان هلال احمر اظهار داشت: طرح نذر آب 4 امسال هم با هدف محرومیت زدایی و آبرسانی به استانهای درگیر خشکسالی انجام می شود.

اجرای طرح نذر آب ۴ در تیر ماه با هدف آبرسانی و محرومیت زدایی

محمد نصیری رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در گفتگو با خبرنگار مهر، از اجرای برنامه نذر آب ۴ در تابستان سال جاری آگاهی داد و اظهار داشت: امسال نیز همچون سه دوره گذشته طرح نذر آب با هدف آبرسانی به مناطق درگیر خشکسالی و محرومیت زدایی از استانهای جنوب و جنوب شرقی کشور اجرا خواهد شد.
وی اضافه کرد: این طرح امسال برخلاف سالهای قبل که در ماه های مرداد و شهریور اجرا می شد، به سبب گرمای هوا و وجود خشکسالی بیشتر در کشور زودتر و در تیرماه اجرا خواهد شد.
نصیری درباب استانهای هدف در اجرای این طرح عنوان کرد: ۴ استان سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، کرمان و هرمزگان استانهای هدف در اجرای این طرح هستند که با مشارکت جمعیت های هلال احمر استانهای دیگر مبادرت به اجرای نذر آب در شهرها و روستاهای محروم این ۴ استان خواهیم کرد.
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر عنوان کرد: هدف اصلی طرح نذر آب امسال دسترسی هموطنان در نقاط محروم به آب سالم آشامیدنی است، در کنار هدف آبرسانی نیز خدمات درمانی و آموزشی ارائه خواهد شد.
نصیری درباب طرح نذر آب ۳ در سال قبل اظهار داشت: سال قبل مجموعاً ۱۱ میلیارد تومان کمک های مردمی برای اجرای این طرح جمع آوری شد و امسال نیز همچون سنوات پیشین، این طرح بر پایه کمک های مردمی اجرا خواهد شد.
وی اشاره کرد: البته با عنایت بر تنش مالی کشور و شرایط خشکسالی تلاش خواهیم کرد تا امسال این طرح به شکل گسترده تر، پرقدرت تر و با مشارکت بیشتر اجرا شود.

1400/03/11
21:00:32
0.0 / 5
570
تگهای خبر: آموزش , برنامه , خدمات , رمان
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog