شروع مصاحبه آزمون نیمه متمركز دكتری دانشگاه شریف از فردا

بلاگ سان: بنا بر اعلام قبلی دانشگاه صنعتی شریف، مصاحـبه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1400 تمامی دانشکده ها و گروه های فنی و مهندسی، مدیریت و اقتصاد، شیمی، فیزیک و علوم ریاضی این دانشگاه، طی روزهای شنبه و یکشنبه، 22 و 23 خرداد سال جاری صورت خواهد گرفت.

شروع مصاحبه آزمون نیمه متمركز دكتری دانشگاه شریف از فردا
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، زمان برگزاری آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۰ پژوهشکده علوم و فناوری نانو این دانشگاه روز دوشنبه ۲۴ خرداد ماه سال ۱۴۰۰ خواهد بود.
دانشگاه صنعتی شریف اصرار کرد که در تمامی دانشکده ها و مراکز این دانشگاه، مصاحبه بصورت مجازی است و امکان مصاحبه بصورت حضوری وجود ندارد.
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دانشگاه صنعتی شریف اعلام نموده است که در امتداد تحقق رسالت خود در خصوص تربیت متخصصین و محققین مورد نیاز کشور و گسترش مرزهای دانش و فناوری از بین داوطلبان معرفی شده از طرف سازمان سنجش آموزش کشور و بر طبق مصوبات شورای عالی برنامه ریزی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه برای سال ۱۴۰۰ در رشته های مهندسی عمران، مهندسی صنایع، ریاضی، علوم کامپیوتر، شیمی، فیزیک، مهندسی برق، مهندسی شیمی، مهندسی نفت، مهندسی مواد، مهندسی مکانیک، مهندسی دریا، مهندسی هسته ای، مهندسی سیستمهای انرژی، مهندسی کامپیوتر، مهندسی هوافضا، فلسفه علم، نانوفناوری، مدیریت، و علوم اقتصادی دانشجو می پذیرد.
منبع:

1400/03/22
00:00:37
0.0 / 5
396
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
sunblog