اعلام آمار داوطلبان كرونائی آزمون ارشد

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلان اینکه 367 نفر از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد 1400 به کرونا مبتلا هستند، اظهار داشت: کارت ورود به جلسه این آزمون از فردا توزیع می شود.

اعلام آمار داوطلبان كرونائی آزمون ارشد
فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ در نوبت بامداد روزهای چهارشنبه(ششم مرداد)، پنجشنبه(هفتم مرداد) و جمعه(هشتم مرداد) سال ۱۴۰۰ و بر طبق اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی مربوط انجام خواهد شد. متقاضیان هر یک از کدرشته های امتحانی لازم است به آدرس مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون مراجعه کنند.
وی با اعلان اینکه تعداد ۳۶۷ داوطلب آزمون ارشد به کرونا مبتلا هستند، اشاره کرد: محل برگزاری آزمون متقاضیان باتوجه به شهرستان درج شده در بند ۳۷ تقاضانامه ثبت نامی آنان تعیین شده است.
کارت شرکت در آزمون حاوی اطلاعات ثبت نامی، تاریخ و محل برگزاری آزمون متقاضیان از فردا یکشنبه سوم مرداد بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.
متقاضیان لازم است بر طبق مشخصات شناسنامه ای(نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، سال تولد) و مشخصات ثبت نامی(شماره پرونده و کد رهگیری) نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند.
بگفته زرین، جهت شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همین طور اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار و ارائه آن الزامی است. پس متقاضیان باید شخصا درباب دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اضافه کرد: آن دسته از متقاضیانی که علاوه بر کدرشته امتحانی اصلی متقاضی شرکت در رشته امتحانی دوم(رشته شناور) نیز بوده اند، باید کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی دوم خودرا نیز از درگاه سازمان سنجش آموزش کشور پرینت و به آدرس حوزه امتحانی مندرج بر روی کارت مراجعه کنند. زمان برگزاری آزمون رشته های شناور (رشته انتخابی دوم) بامداد روز چهارشنبه ۶ مرداد تعیین شده است.
وی اشاره کرد: آزمون کدرشته های امتحانی ۱۱۲۸(آموزش زبان ژاپنی)، ۱۱۲۹(زبان و ادبیات اردو)، ۱۲۸۷(مهندسی طراحی محیط زیست)، ۱۳۵۶ (نمایش عروسکی) و ۱۳۶۰ (مجموعه موسیقی) منحصرا در شهرستان تهران برگزار خواهد شد؛ پس متقاضیان هریک از کدرشته های امتحانی مذکور ضرورت دارد بر طبق آدرس و تاریخ مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون به حوزه امتحانی مربوط در شهرستان تهران مراجعه کنند.
زرین اضافه کرد: محل برگزاری آزمون برای ۸ کدرشته امتحانی شامل کدرشته های امتحانی ۱۱۴۹، ۱۱۴۷، ۱۱۵۰، ۱۱۵۴، ۱۱۵۵، ۱۱۵۷، ۱۱۵۸ و ۱۱۵۹ که ثبت نام آنها توسط دستگاه های اجرائی ذی ربط و با هماهنگی این سازمان صورت گرفته در شهرستان تهران خواهد بود و بوسیله اطلاعیه ای که هریک از ارگان های ذی ربط صادر می کند آزمون این کدرشته ها در تاریخ های پیش بینی شده انجام خواهد شد. برای این دسته از متقاضیان کارت شرکت در آزمون بوسیله درگاه سازمان صادر نشده است.
بگفته سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور، معدل مندرج در کارت شرکت در آزمون متقاضیان، بر طبق اطلاعات ثبت نام که توسط خود فرد انجام شده، درج شده است، پس لازم است معدل مندرج در کارت شرکت در آزمون خودرا باتوجه به تبصره ها بررسی و در صورت مشاهده مغایرت به قسمت ویرایش اطلاعات در درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به اصلاح معدل خود اقدام نمایید. در غیر این صورت مسئولیت هرگونه تبعات بعدی به عهده شخص متقاضی بوده و هیچ نوع عذری در این مورد پذیرفته نمی باشد. در ضمن براین اساس تاکید می شود متقاضیان نسبت به کنترل معدل اعلامی و معدل واقعی خود اقدام لازم را به عمل آورند. لازم به ذکر است در سنوات گذشته نسبت به لغو قبولی متقاضیان دارای مغایرت معدل ولو در حد صدم نمره نیز اقدام شده است.
زرین اشاره کرد: فارغ التحصیلان سنوات قبل و همین طور آن دسته از متقاضیانی که تا تاریخ ۱۶ آذر ۹۹(زمان شروع ثبت نام جهت شرکت در آزمون) بعنوان دانش آموخته تلقی شده اند و یا به عبارت دیگر موفق به گرفتن مدرک لیسانس(کارشناسی) شده اند باید معدل مندرج در مدرک لیسانس (کارشناسی) آنان با معدل مندرج در کارت شرکت در آزمون یکسان باشد.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد؛ باتوجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان بمنظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواست ها بصورت الکترونیکی، متقاضیان می­ توانند به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس http: //darkhast.sanjesh.org مراجعه و درخواست خودرا به همراه مستندات لازم ثبت نمایند.
1400/05/03
12:30:06
0.0 / 5
510
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog