مهلت ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ تمدید گردید

به گزارش بلاگ سان مهلت ثبت نام در آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی تا روز چهارشنبه، ۲۰ بهمن ماه جاری تمدید گردید.

مهلت ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ تمدید گردید
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، مهلت ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ در دوره های روزانه، نوبت دوم "شبانه"، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور (آموزش از طریق دور) و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و همینطور رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی از جانب سازمان سنجش آموزش کشور تمدید گردید.
بر این اساس آن به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ تا امروز ۱۷ بهمن ماه برای ثبت نام در کنکور ۱۴۰۱ اقدام نکرده اند، فرصتی فراهم گشته است تا این داوطلبان بتوانند تا روز چهارشنبه مورخ ۲۰ بهمن ماه جاری نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
متقاضیان کنکور ۱۴۰۱ضرورت دارد که درمهلت در نظر گرفته شده و بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت نام به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش رجوع و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام نمایند.
همینطور متقاضیانی که قبلاً در آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ ثبت نام خویش را تکمیل و کدرهگیری دریافت کرده اند در صورت تمایل می توانند تا تاریخ فوق نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.1400/11/18
23:06:05
0.0 / 5
438
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
sunblog