شروع نام نویسی آزمون ارشد فراگیر پیام نور

بلاگ سان: ثبت نام جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور سال 1400 (نوبت بیست و دوم) بوسیله درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش شروع شد و تا روز جمعه 20 اسفند ادامه دارد.

شروع نام نویسی آزمون ارشد فراگیر پیام نور
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، هر متقاضی بر طبق ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون می تواند در یک کدرشته امتحانی ثبت نام و در آزمون مربوط شرکت نماید و متقاضیان لازم است که ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را مطالعه نموده و در صورت واجد شرایط بودن شخصا به درگاه اطلاع رسانی این سازمان به آدرس www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به پرداخت هزینه خرید کارت اعتباری ثبت نام در آزمون به اقدام نمایند و سپس مراحل بعدی را به انجام برسانند.
دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور سال ۱۴۰۰ همزمان با شروع ثبت نام، بر روی سایت اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور در دسترس خواهد بود.
به متقاضیان سفارش شده است که مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام، ابتدا فرم پیش نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذکور را تکمیل نموده و سپس بر طبق فرم پیش نویس با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور، اطلاعات لازم را بر طبق بندهای برنامه نرم افزاری ثبت نام وارد نمایند. ضمناً متقاضیان لازم است در درج اطلاعات ثبت نام دقت نمایند. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در موارد قید شده در تقاضانامه ثبت نام با مدارک متقاضی در صورت گرفته شدن در آزمون، مطابق ضوابط با وی رفتار خواهد شد.
بر طبق برنامه زمانی پیش بینی شده، آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور سال ۱۴۰۰ (نوبت بیست و دوم) در روز جمعه مورخ ۲۴ تیر ۱۴۰۱ انجام خواهد شد. متقاضیان لازم است که از روز سه شنبه ۲۱ تیر تا روز پنجشنبه مورخ ۲۳ تیر با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان نسبت به تهیه پرینت کارت و راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند.
باتوجه به تأثیر ۲۰ درصدی معدل دوره کارشناسی، اکیداً سفارش شده استد که متقاضیان، معدل دوره کارشناسی خودرا با دقت درج نمایند. شایان ذکر است که معدل کارشناسی تراز شده و میانگین وزنی آنها تأثیر ۲۰ درصدی در نمره کل متقاضیان خواهد داشت.
همین طور متقاضیانی که در زمان دریافت کارت شرکت در آزمون در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل می شوند، می بایست در مرحله پرینت کارت با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات کارت، نسبت به اصلاح و درج معدل کارشناسی خود اقدام نمایند.
منبع:

1400/12/12
12:07:52
0.0 / 5
398
تگهای خبر: آموزش , برنامه , دانشگاه , سایت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog