امروز آخرین فرصت ثبت نام پذیرش دستیار دوره های تکمیلی تخصصی

به گزارش بلاگ سان ظرفیت آزمون پذیرش دستیار دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) بیشتر از ۵۵۰ نفر است و داوطلبان تا آخر وقت امروز یکشنبه ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۰ فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند.

امروز آخرین فرصت ثبت نام پذیرش دستیار دوره های تکمیلی تخصصی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، مرحله کتبی آزمون پذیرش در دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) سال ۱۴۰۱ وفق مصوبات شورای آموزش پزشکی و تخصصی به صورت کاغذی و غیرمتمرکز و در بعضی موارد به صورت الکترونیک توسط دانشگاه های مجری برنامه آموزشی فلوشیپ پنجشنبه ۱۲ خرداد برگزار می گردد.
مرحله شفاهی (به صور منفرد یا تلفیقی از روش های PMP و OSCE و مصاحبه ساختارمند یا سایر روش های نوین ارزشیابی و اختصاصی در رابطه با رشته خود) در ایام دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه ۱۶ و ۱۷ و ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ برگزار می شود.
داوطلبان حائز شرایط می توانند تا آخر وقت امروز یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ رفتن به سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی http: //sanjeshp.ir و با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام شامل شرایط عمومی و تخصصی و با عنایت به رشته تخصصی پیش نیاز و در نظر گرفتن وضعیت شرکت در آزمون (عضو هیأت علمی، آزاد) صرفا یک رشته و یک دانشگاه را انتخاب و ثبت نام کنند.
برپایه مصوبه هشتاد و چهارمین نشست شورای آموزش پزشکی و تخصصی، در این دوره اسامی داوطلبان شرکت کننده حائز شرایط در آزمون پذیرش دستیار دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ، ) که در سی و نهمین دوره آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی هم شرکت کرده اند از لیست شرکت کنندگان آزمون فلوشیپ حذف خواهد شد.
ثبت نام بیشتر از یک مرتبه مجاز نبوده و سبب حذف نام داوطلب از فهرست داوطلبان شرکت در آزمون می شود. بعد از ثبت نام و انتخاب رشته، تغییر رشته به هیچ عنوان مجاز نیست. صرفا به مدارک ثبت نامی که در مهلت مقرر ثبت نام و از راه سایت اینترنتی مربوطه ارسال شود ترتیب اثر داده خواهد شد.
هزینه ثبت نام ۳ میلیون ریال (۳۰۰ هزار تومان) و مبلغ ۸، ۵۰۰ ریال (۸۵۰ تومان) بابت خدمات پیام کوتاه از راه سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی http: //sanjeshp.ir قابل پرداخت می باشد. کلیه مدارک باید به صورت اسکن شده با فرمت jpg و حجم ۱۰۰-۳۰۰ kb ارسال شود.
طبق مصوبات هشتاد و هفتمین نشست شورای آموزش پزشکی و تخصصی، شرکت کنندگان آزمون های پذیرش دوره های تکمیلی تخصصی در مرحله آزمون کتبی جهت ورود به فرایند پذیرش و شرکت در مرحله آزمون شفاهی (اعم از مصاحبه ساختارمند، OSCE، PMP و …)، ملزم به کسب حداقل ۶۰ درصد از نمره کل مرحله کتبی آزمون های مذکور هستند.
کلیه شرکت کنندگان شامل مشمولین استفاده از شیوه نامه پذیرش دانشجویان بومی با اولویت مناطق محروم و هم سایر متقاضیان پذیرش به صورت آزاد که در مرحله آزمون کتبی موفق به کسب حداقل ۶۰ درصد از نمره آزمون مربوطه شده اند مجاز به شرکت در آزمون مرحله شفاهی می شوند.
حداقل عنوان شده مشمول کلیه داوطلبین همچون شرکت کنندگان با سهمیه های مختلف است. پذیرش از بین افراد حائز شرایط شرکت کننده در آزمون شفاهی و به میزان برابر ظرفیت، از بالاترین نمره کل با رعایت کلیه مقررات آزمون و هم مندرجات دستورالعمل صورت خواهد پذیرفت.
پذیرش نهایی از بین متقاضیان تحصیل در دوره های تکمیلی تخصصی بالینی از بالاترین نمره کل مکتسبه داوطلبین آزمون (براساس دو سوم آزمون کتبی و یک سوم آزمون آسکی) و در صورت کسب حداقل ۶۰ درصد نمره کل آزمون با رعایت سایر مقررات مربوطه صورت می گیرد.
منبع:

1401/01/01
13:31:58
0.0 / 5
355
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
sunblog