بختیاری عنوان كرد؛

لزوم اجرای سیاست های کلان تأمین اجتماعی برای تحقق عدالت

به گزارش بلاگ سان رئیس کمیته امداد بر لزوم اجرای سیاست های کلان تأمین اجتماعی برای تحقق عدالت در جامعه تاکید نمود.

لزوم اجرای سیاست های کلان تأمین اجتماعی برای تحقق عدالت
به گزارش بلاگ سان به نقل از مهر، سیدمرتضی بختیاری در همایش سراسری مدیران صندوق بیمه کشاورزان روستاییان و عشایر، میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و دهه کرامت را تبریک گفت.
وی ضمن اشاره به سالگرد رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی اضافه کرد: امام راحل (ره) بعنوان پرچم دار انقلاب، ادبیات قرآنی و دینی را وارد فرهنگ عمومی مردم کردند و امروز مأموریت ویژه که برعهده ماست، اثبات کارایی مدیریت دینی است.
رئیس کمیته امداد با اشاره به اینکه اجرای عدالت اجتماعی مهم ترین مأموریت پیامبران بوده است، افزود: این مأموریت بر حکومت استوار است که این حکومت را امام راحل برای پیاده سازی معارف اسلامی تشکیل دادند و وظیفه ما هم به یاری خداوند، اجرای این احکام نورانی است.
بختیاری با تکیه بر این که رسیدگی به وضعیت مستضعفان و محرومان جامعه و احقاق حقوق آنها از دغدغه های همیشگی امام عزیزمان بود، اظهار نمود: امام شأنی برای جز خدمتگزاری مردم برای خود قائل نبود و از نظر ایشان راه پیشرفت انقلاب در کنار تهذیب و نفس و انس با خدا، در این است که هر کس هرکجا هست کارش را درست انجام دهد.
وی ضمن اشاره به خصوصیت های امام (ره) از زبان رهبر معظم انقلاب، تصریح کرد: انس با قرآن، توجه به تهذیب نفس، اخلاق اسلامی، انس با خدا، نظم و انضباط، تقوا و تدین در دوران جوانی، صراحت، شجاعت، سادگی، اعتقاد راسخ به پیروزی خون بر شمشیر، مردم باوری، اقدام بر مبنای تکلیف، حضور بموقع در تمامی صحنه های انقلاب، امیدبخشی به جامعه، خودباوری و باور عمیق به وعده های الهی همچون این خصوصیت هاست که در مدیریت دینی باید الگو و چراغ راه خدمتگزاران مردم باشد.
رئیس کمیته امداد ضمن اشاره به ابلاغ سیاست های کلان تأمین اجتماعی اظهار داشت: ما به اجرایی شدن این سیاست ها بسیار امیدواریم و قدرت و عزم جدی ریاست محترم جمهوری هم بر این امر استوار است. همچنان که مجلس انقلابی هم در بودجه سال ۱۴۰۱ تحقق عدالت اجتماعی را به دولت تکلیف کرده است.


منبع:

1401/03/21
22:11:50
0.0 / 5
404
تگهای خبر: همایش
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
sunblog