شروع ثبت نام آزمون زبان وزارت بهداشت از امروز

بلاگ سان: ثبت نام شصت و ششمین دوره آزمون زبان وزارت بهداشت (MHLE) از ساعت 12امروز 22 خرداد 1401 شروع می شود و تا 8 تیر ماه ادامه دارد.

شروع ثبت نام آزمون زبان وزارت بهداشت از امروز
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، کارت ورود به جلسه شصت و ششمین دوره آزمون زبان وزارت بهداشت (MHLE) روز ۱۴ تیر توزیع می شود و آزمون نیز روز ۱۶ تیر ماه برگزار می شود در نهایت کارنامه داوطلبان ۲۶ تیر ماه منتشر خواهد شد.
برای ورود به جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی (یا شناسنامه) الزامی است و همراه نداشتن هریک از این مدارک، سبب محرومیت از ورود به جلسه و شرکت در آزمون می شود.
هر کارنامه دارای یک کُد ویژه به نام Certification Code بوده که در بالای آن درج می شود. درستی آن بوسیله سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی (در پیوند «تأیید کارنامه») یا Check Certificate Validity قابل استعلام است.
بدین سبب کارنامه چاپ شده یا گواهی دیگری برای شرکت کنندگان جهت ارائه به مراجع گوناگون، صادر نخواهد شد و مراجع مختلف (دانشگاهها، سازمانها) می توانند به همین روش، از درستی کارنامه اطمینان حاصل کنند.
وزارت بهداشت تاکید کرد؛ به سبب ضرورت برقراری نظم و حفظ سکوت و آرامش در سالن های برگزاری آزمون، درهای حوزه رأس ساعت ۸: ۳۰ بامداد بسته می شود و از ورود افرادِ دیرآمده، جلوگیری خواهد شد.
هزینه ثبت نام قابل برگشت یا نگهداری برای دوره های بعدی نیست.
برای ثبت نام در شصت و ششمین دوره آزمون زبان وزارت بهداشت (MHLE)، مبلغ ۲ میلیون و ۱۷۵ هزار ریال (۲۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان) باید بصورت اینترنتی و بوسیله کارت های بانکی عضو شتاب پرداخت گردد.
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، داوطلبان ​​​​​​​آزمون های زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (MHLE) امسال طی پنج نوبت می توانند در این آزمون شرکت نمایند.
آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (MHLE) امسال دارای ۱۰۰ پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل (۳۰ پرسش درک مطلب شنیداری، ۴۰ پرسش واژگان، ساختار و دستور زبان و ۳۰ پرسش درک مطلب نوشتاری) و ۱۰۰ نمره (بدون نمره منفی) است.
منبع:

1401/03/22
10:23:44
0.0 / 5
355
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog