مهلت مجدد انتخاب رشته آزمون ارشد برقرار شد

بلاگ سان: امکان انتخاب رشته مجدد برای داوطلبان مجاز که موفق به تکمیل فرم انتخاب رشته های تحصیلی در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1401 نشدند، برقرار شد.

مهلت مجدد انتخاب رشته آزمون ارشد برقرار شد
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نمود: پیرو اطلاعیه مورخ ۲۹ خرداد، مجازین به انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ که در زمان مقرر (اول تا چهارم) موفق به تکمیل فرم انتخاب رشته های تحصیلی خود نشده اند، برقرار شد. بر این اساس تسهیلاتی برای این داوطلبان فراهم گشته است که فقط داوطلبان مذکور بتوانند از تاریخ دوم تا چهارم مرداد با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان به آدرس www.sanjesh.org و لینک مربوط به سامانه جامع آزمون مذکور، با رعایت شرایط ذیل نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته های تحصیلی خود اقدام نمایند.
این امکان فقط برای افرادی که برمبنای محتوای کارنامه اعلام نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته شده اند و موفق به انجام انتخاب رشته نشدند، فراهم شده و پس از تاریخ فوق تمدید نمی گردد و هیچ نوع درخواستی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.
انجام انتخاب رشته (در دوره های روزانه و نوبت دوم) در این مرحله در رشته های امتحانی که دارای آزمون عملی و تشریحی هستند، منجر به معرفی داوطلب برای آزمون عملی نخواهد شد. داوطلب در صورت انتخاب این رشته ها، با نمره آزمون عملی صفر گزینش خواهد شد.
انجام انتخاب رشته در این مرحله در رشته های شرایط خاص و مصاحبه، منجر به معرفی داوطلب برای انجام مراحل مصاحبه یا بررسی صلاحیت وی نخواهد شد. داوطلب در صورت انتخاب این رشته ها، از گزینش نهایی در آنها حذف خواهد شد.
داوطلبان فوق می توانند سؤالات خودرا با بخش پاسخگویی اینترنتی درگاه اطلاع رسانی سازمان به آدرس Request.sanjesh.org یا با شماره تلفن های ۴۲۱۶۳ (کد ۰۲۱) در بین بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان اجتناب کنند.
منبع:

1401/04/25
19:31:06
0.0 / 5
301
تگهای خبر: آموزش , اینترنت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
sunblog