رئیس اداره ورزش وجوانان تربت حیدریه:

تکمیل پروژه خانه جوان تربت حیدریه بعد از 3 سال توقف از سرگرفته شد

به گزارش بلاگ سان، تربت حیدریه ـ رییس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه اظهار داشت: با پیگیری های نماینده مردم و گشایش 30 میلیاردریال اعتبار مالی، تکمیل پروژه خانه جوان در این شهرستان بعد از 3 سال توقف از سرگرفته شد.

تکمیل پروژه خانه جوان تربت حیدریه بعد از 3 سال توقف از سرگرفته شد

به گزارش بلاگ سان به نقل از مهر، مجید رضایی ظهر چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان اظهار داشت: تکمیل پروژه خانه جوان یکی از مطالبات جدی حوزه جوانان شهرستان است که مهرماه سال جاری با پیگیری دکتر زنگنه، نماینده مجلس شورای اسلامی با جذب و اختصاص ۳۰ میلیاردریال اعتبار از سرگیری شد و تا آخر سال به بهره برداری خواهد رسید.
رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه اضافه کرد: مجموعه خانه جوان از پروژه های ملی اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه است که کار ساخت آن سال ۱۳۹۶ با اعتبار ۶٫۵ میلیاردریال شروع و تا ابتدای سال ۹۸ به ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی رسید اما کمبود اعتبارات مالی در ابتدای سال ۹۸ روند اجرای این پروژه را متوقف کرد.
وی اشاره کرد: این مجموعه شامل دفاتر مشاوره و سازمانهای مردم نهاد جوانان زیر مجموعه وزارت ورزش و جوانان و سالن جلسات و همایش به عنوان یک مجموعه کارآمد برای جوانان است که با راه اندازی آن می توان از ظرفیت های مختلف بمنظور بسیج امکانات در امتداد ساماندهی و پیگیری مطالبات جوانان استفاده نمود.


منبع:

1401/08/28
10:03:58
0.0 / 5
403
تگهای خبر: پروژه , جوانان , رسانه , همایش
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
sunblog